Critical Kush fem. 250W HPS - 1. grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.12.2012
25
0
1
Nema zurbe ljudi, samo sam primjetio :D
A bile su u malim teglama, ja sam ih presadio pa nek se nađe :D I mislim da im nece nastetit to sto su velikim teglama.

Hvala svima!
 
08.11.2012
11
0
1
29
To sto je u vecim teglama, jedino ti je cimanje oko zalivanja i nista vise, u svakom smislu je bolje nego u manjim xDDD A i manje se bakces oko presadjivanja kasnije! xDDD
 
09.12.2012
25
0
1
Malo da obnovimo dnevnik :D

A gle nije mi problem zalijevat, to mi je sad hobi :D
Imam higrometar, samo jos ph metar mi treba. Bit ce brzo nadam se.
Priblizio sam zarulju na nekih 20cm od biljaka, malo se i temp digla ali nije pretjerano.
Vidi se da su napredovale moje curke :D Danas im je 8. dan.
Vlaga jos uvijek nije nesto, al sta mogu, dic ce se s vremenom, jbg.
Temperatura u mraku je i dalje 18-19c. Vlaga oko 45%.



Peace !
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.......curke su za 8. dan super a setup je odlican.......kao sto ekipa kaze, velika je tegla i ona sad razvija korijen, buknut ce one za par dana......pratim te, sretno....:)
 
09.12.2012
25
0
1
Tehnicki problemi.

Dolazim ja danas s posla u normalno vrijeme. Odmah u provjeru biljoza, uđem u prostoriju di je box, nema nikakve buke, reko wtf ? Vec sam zamislio u glavi "ščvrknut" plexi od ct-a, al dobro stigo sam na vrijeme, to se vjerojatno desilo par min prije nego sam stigo. Otvaram ormar, vidim vent od ct-a u tegli. Naravno sjebo mi je biljku :( Eto koliko sam skuzio to se desilo ovako: vent je povukao platno(posto nisam zaljepio) na sebe, vent nije mogao vuci zrak, sve to skupa se pocelo pregrijavat, plastika kojom je vent bio zaljepljen je vjerojatno popustila od vrucine, vent pao u teglu i sjebo biljku. Sad sam uklonio moguce probleme u buducnosti, naravno zalijepio sam platno. Nadam se da ce se biljka oporavit :/ Druga biljka je sasvim u redu, nisam ju slikao posto je sad ova u centru paznje :p

Gle sta mi uradi :((

 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.464
3.198
Bekaa Valley
samo nemoj sledeci put da udjes u stan u plamenu, mora sve biti na svom mestu i dva puta provereno, mani se zezanja... je iskasapljena ali ima sanse da se izvuce, brzo ces to znati
 

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
12
Uh žao mi je, držim fige da se izvuče :(... Nadam se da će tvoj primjer poslužiti i drugima da prilikom izrade boksa maksimalno izbjegavaju ljepljenje i općenito materijale koji su osjetljivi na temperaturu.

edit :
pixel je napisao(la):
Sad sam uklonio moguce probleme u buducnosti, naravno zalijepio sam platno.
Ljepila, pored svojstva da popuštaju vremenom imaju nezgodnu pojavu da pod temperaturom otpuštaju štetne plinove. Platno na drvo radije "zaheftaj" nekom klamericom za tapeciranje, a metal na drvo najbolje zašarafiti. Pozdrav i sretno.
 
09.12.2012
25
0
1
usrname je napisao(la):
Uh žao mi je, držim fige da se izvuče :(... Nadam se da će tvoj primjer poslužiti i drugima da prilikom izrade boksa maksimalno izbjegavaju ljepljenje i općenito materijale koji su osjetljivi na temperaturu.

edit :
Ljepila, pored svojstva da popuštaju vremenom imaju nezgodnu pojavu da pod temperaturom otpuštaju štetne plinove. Platno na drvo radije "zaheftaj" nekom klamericom za tapeciranje, a metal na drvo najbolje zašarafiti. Pozdrav i sretno.

Ma nema puno ljepila, ima par trakica ispod platna 1x1 cm one dvostrane trake.
Folija je sve sjebala, morao sam to odma zalijepit :p
 

ventilator

Aktivan Član
22.09.2012
52
9
0
33
Ziva je ona ne prckaj po njoj i ne vezi nista stavi je pod hps ili neko drugo svijetlo 24 h par dana sam da se malo istegne prema svijetlu,i daj hidrogena da prodise root i to je to,nadam se da imas i nesto supervita da ne popusis stresa puno....
 
14.01.2013
48
217
0
45
Noord Holland
Da,da,ne se zezati sa selotejpima i takvim stvarima.Odljepljuju se od vrućine.A ti imaš sreće što se ništa nije zapalilo.Požar izazvan growom,pa murija i ti i svi skup zajedno bi bili oduševljeni.
Sigurnost prije svega,bratac:thumb:
 
09.12.2012
25
0
1
Jeb*ni grm :D

Ostecena biljka se pocela susit tako da sam ju pocupao i bacio.
A ova druga, sad jedna jedina lijepo raste, bas je grmasta :D
Premjestena je u drugi box, malo manji(10-15%), oprema je ista samo se jos box malo dorađuje.
Nista jos nisam gnojio, jednom sam zalijao s peroksidom, 3ml na 1L vode sam stavio, valjda je ok tako :D I da stigo mi je pH metar pa se sad zalijeva s korigiranim pH-om.
Uradio sam FIM 31.1. i poslije toga je bila u mraku 2 dana zbog selidbe, al vec raste dalje.

Neka rupica na listu :O
Evo kako se razvija nakon FIMa, valjda dobro :D