Cvjetanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

WhiteWidow86

Aktivan Član
05.07.2013
61
11
8
44
In smoke :-)
e ovako moci :) vijerovatno cu odma dobiti opomenu od admina radi ponavljanja i tako dalje ali neka se i on stavi malo u moju situaciju svi smo nekad POCINJALI, i nervirali se oko problema i tako dalje, gdje god sta procitam,gdje god nesto nadzem kod sviju procvjeta to jest pokaze pol maksimalmo od 5 do 7 dana kao kod HERMANA :) 7 dana cvjetanja a but ko tresnja hahaa :)

ja ima 4 bilke u boxsu jedna je u cvjetanju 25 dana i jako dobro drzi a druge tri koje sam u bacio u box sa ovom starijom na rezim 12/12 prije 17 dana i jos nijedna nepokazuje pol kazu maloo strpljenja pa dokle da cekam nervira me to vise malo je nemoguce..
kako je pocelo nema berbe do janura hahaha :)))

sijalica 400w hps 2000k 56000 lux
saksija 7l
posadzene iz sjemena navodno se radi o ak47 sjeme sam dobio od prijatelja
visoke su 50 60 cm i pravo fino guste ali ocigledno sluze kako ukras ahhah

http://img823.images...3/8014/ozp6.jpg tako naprimjer izgleda jedna od njih slika je od prije 7 dana znaci jos je veca i ja za sedam dana a promjene nema. tu je imala malo problema sa viskom N dusika
ali to je vec korigovano..
 

Pii

Aktivan Član
25.11.2012
138
85
28
32
indgrden
nisam nasao adekvatniju temu za moje pitanje tako da cu ga ovde postaviti.

ovako
PC box
imam jednu biljcicu unutra vec 25 dana (s tim da je bila 5 dana na prozoru recimo peti , sesti , sedmi , osmi ,deveti , deseti dan)
i jos nije pokazala pol, jel to normalno?
 
17.09.2013
20
4
3
29
Imam pitanje.... znaci ove god sam slucajno iz zajebancihe no biljka se pokazala da zeli opstanak pa sam joj pruzio optimalne uvjete ... i prenesena je izvana unutra i sad je u mojoj sobi pod 2x cfl 1x obicna zarulja 100w jer se vise grije radi topline jer u mojoj sobi nije pretjerano toplo... i jos 2 x cjevi 18w ..i sad razmisljam dodat jos jednu cfl ili obicnu i biljku drzim jos u rezimu 18/6 ..pocela je tjerat cvjetove iako je dista mala s obzirom da je sativa.... zanima me kad bi trebo pocet rezim 12/12 jer neki cvjetovi tj dlacice su vece neki manje ... a zbog slucajnog trganja listova i gluposti moje ispalo je fobro obrezivanje i tjeranje bocnih listova i malih cvjetova mozda 2mm cvjetova a na vrhu su vec 5mm te dlacice... kad bi onda trebo prelazit na rezim 12/12 kasnije stavim sliku da vidite jer sam na mobu...?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
fotka obavezna + koje cfl su u pitanju i koju jos planiras dodati + imas neki box, necim je ogradjena u sobi il samo stoji u sobi + na kojoj udaljenosti su lampe + ... umesto obicne od 100w bolje ubodi hps 100w, isto ce ti sluziti da greje ali i mnogo vise ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedoye
17.09.2013
20
4
3
29
Fotka kroz sat dva ....hmm nezz koje su tocno ali znam ih po lumenima .. 1000 jedna druga 1200 ... a uzeo sam obicnu od 200 w jer daje 3000 lumena ... stoji u sredini sove pod svjetlom na nekih 15 cm od svih lampa vis na kablovima ... jer kao sto kazem nemam financija za investicije a biljka se odlicno drzi i stalno napreduje :)
 

Pii

Aktivan Član
25.11.2012
138
85
28
32
indgrden
ova moja mala ima 33 dana od pocetka je na 12/12 i topirana je pocela je da cveta pre 4-5 dana (tj ja sam tad skontao da je zensko) e sad problem je sto ja imam u PCu jos maximum 5 CM, oce ona jos puno da raste? molio bi da mi neko odgovori sta misli o ovome, hvala
 

Pii

Aktivan Član
25.11.2012
138
85
28
32
indgrden
pa dobro 5 cm je 16,5% od koliko je sada, jos 5 cm sam odradio LST pa je valjda to to, inace kad si mi vec tako lepo odgovorio imam jos dva pitanja koja su malo offtopic ali ne znam dal postoji tema... dakle

ova moja mala je lisnata u picku materinu ono , ima bas puno lisca, sad dok sam radio LST namestio sam tako da sto vise svetlosti ide na "vrhove"/ cvetove , kako god,a listove sam sklanjao dole, dal je to greska? i btw dal je moguce da sam video negde ovde na forumu da je neko odstranjivao te velike listove i ostavljao samo te vrhove i male listove na njima?

posle gnojenja , posle koliko dana je potrebno ispiranje? (gnojio sam u pola doze)

hvala druze