Da se i ja predstavim ;D

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Evo da se predstavim i ja :D , Zivim u BiH .A kako sam vas nasao ? hmm. , duvam 2 - 2.5 godine , i odlucim se jedan dan informisat' o nama tako dragoj biljci , i prije nekih 2 mjeseca posjetim ovaj forum i citam teme i citam, Zavrsene dnevnike i Nezavrsene dnevnike ... i ostalo , sto me vec interesovalo xd. i tako se i ja prijavim hihihi . Veliki pozdrav svima ;)
 
SoStoned - Hvala ti care :D aa' nisam bio , (nazalost) :/
VenloNL - i tebi isto hvala ;)
vutricaaa - mnogo tvojih postova sam procitao , djelujes extra frend :)
Power Seed - tebi i ostalim prijateljima ove organizacije mnogo hvala , jer da vas nema trebalo bi vas izumit' hehe .A redovno ja :read: dnevnike i ostale teme , sto se tice grow-a ako bude sve kako treba sljedece godine i ja krecem lagano sa nekim mini grow-om , imam volju ,imam neke novce, jos kad bi vrijeme htjelo posluzit' da se odradi neki outdoor, valjalo bi' ? sta vi mislite momci sa koliko biljkica da krenem , imam sajt nekih 3 x 3 m. nezz sad koliko biljaka tu da stavim ? naravno jos je rano o tome pricati , ali eto da se malo informisem xd. i da cujem vase misljenje .

Svima veliki pozdrav i uzivajte mi . :rasta1: .
 
PowerSeed - tako ce i biti najverovatnije ;) , iiii da zelio sam vas jos nesto pitati , posto sadim na veoma ne pristupacnom mjestu , sve oko mene je go' kamen, slabo da ima zemlje , a tu gdje je zemlja su naravno , vec neke biljke , tipa :kopriva,neke biljke sto bodu ,neka obicna trava i to je sve, jel moze da sadim u kantama od 20 l , tj. da njih napunim zemljom+stiroporom(usitnjenim) + ... (nezz sta vise da dodam) :/ mozda lug ? da zadrzava vlagu ? , cini mi se da sam vec jedan dnevnik citao o tome , nesto kao ' sadnja na grebenu u kantama ' , ... ?!


peAce bro' ;) , budite mi zivi i zdravi , i naravno Veseli !