Deformacije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
29.04.2018
7
0
1
35
Zdravo ja sam novi clan i tek nedavno sam poceo saditi proslo je 18 dana od klijanja moje bilke i na obije biljke imam neke neobicne fleke na jednoj ima vodeni zig koji ne prekriva citav list nego samo mali djelic lista i na drugoj vrhovi su poceli da zute molim pomoc ako neko zna da se javi.Hvala unaprijed
20180519_180501.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
nemoras za ovo temu otvarat ima tema gdje se pita iskusne clanove za pomoc biljka nije deformirana nago vidno pod stresom kao da je visak vode u zemlji i da se korjen gusi mozda ju i napada na korjenu pljesan i bakterija nisi nista napiso gdje raste kako raste pod cime raste i u cemu raste da bi ti se vise pomoglo...
 
29.04.2018
7
0
1
35
nemoras za ovo temu otvarat ima tema gdje se pita iskusne clanove za pomoc biljka nije deformirana nago vidno pod stresom kao da je visak vode u zemlji i da se korjen gusi mozda ju i napada na korjenu pljesan i bakterija nisi nista napiso gdje raste kako raste pod cime raste i u cemu raste da bi ti se vise pomoglo...
Posjedujem grow box nalazi se u tkanenoj saksiji u zemlji normalnoj pod cfl sijalicama i led bijelim diodama i izvinjavam se ali sam nov na stranici jos nisam upoznat kako funkcionise.
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
dali si gnojio koliko litara zemlje ima i koliko ju cesto zaljevas i koliko w ima tog svjetla sveukupno i koliko je udaljeno od biljke i koja je zemlja vrsta ime
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Immortal Bitch
29.04.2018
7
0
1
35
dali si gnojio koliko litara zemlje ima i koliko ju cesto zaljevas i koliko w ima tog svjetla sveukupno i koliko je udaljeno od biljke i koja je zemlja vrsta ime
Ima 15 litara zemlje obicna je kupovna zemlja ne sjecam se imena neka nepoznata marka talijanska,zaljevam svaki 3 do 4 dan naspem casu vode i zalijem, a posjedujem 2 biljke obije su osijane sa 9 cfl sijalica tj svaka sijalica ima 20w i jedna led sijalica sa 44w pa ti izracunaj koliko je sve to w.Udaljenost cfl sijalica je oko 10cm od bilje dok je led 20cm naravno imam i ventilaciju 2 venfilatora jedan za unos i jedna za iznos zraka kao i karbonski filter i u boxu je jedan ventilator koji je upaljen 24h koji mjesa zrak unutar satora.
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
neznam meni se cini da je losa zemlja slab ulaz izlaz zraka previse vode u zemlji a sve to moze uzrokovat i gljivice i pljesni na korjenu i u zemlji
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke
29.04.2018
7
0
1
35
neznam meni se cini da je losa zemlja slab ulaz izlaz zraka previse vode u zemlji a sve to moze uzrokovat i gljivice i pljesni na korjenu i u zemlji
Evo danas sam pogledao i prestravljen sam rezultatima jedna je postala skroz preko noci zuta a druga se drzi
 

Prilozi

  • 20180520_152025.jpg
    20180520_152025.jpg
    150,3 KB · Pregleda: 16
  • 20180520_152030.jpg
    20180520_152030.jpg
    228,3 KB · Pregleda: 15

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
izgleda izmuceno i skureno mozda je ta zemlja pre jaka mozda is uzeo tipa zemlju za rhododendron npr a ona je turbo kislea ili nesto l definitivno nevalja zemlja ovoj zutoj nema spasa a zelenu bi ja posadio u neku provjerenu zemlju imas temu sa zemljom u unutrasnjem uzgajanju pa vidi dal mozes nac koju i u nju presadi jedino sto bi ju moglo spasit
a kazem bez nekih vise detalja o uzgoju zemlji i tako to vise ti ni nemoze niko bolje pomoc od ovoga...
 
29.04.2018
7
0
1
35
izgleda izmuceno i skureno mozda je ta zemlja pre jaka mozda is uzeo tipa zemlju za rhododendron npr a ona je turbo kislea ili nesto l definitivno nevalja zemlja ovoj zutoj nema spasa a zelenu bi ja posadio u neku provjerenu zemlju imas temu sa zemljom u unutrasnjem uzgajanju pa vidi dal mozes nac koju i u nju presadi jedino sto bi ju moglo spasit
a kazem bez nekih vise detalja o uzgoju zemlji i tako to vise ti ni nemoze niko bolje pomoc od ovoga...
Hvala puno prijatelju pokusacu nekako pa ako ne uspijem ponovo cemo zao mi samo zbog sjemenki white widow iz holandije narucio
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.