Dijabetes ulje kanabisa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bab

13.02.2016
11
21
3
@burekmeso potrazi na netu o alkalnoj ioniziranoj vodi. Dijabetes se uspjesno lijeci prehranom i alkalnom vodom, mozda je ulje prerigorozna mjera za ovako nesto.
 

bab

13.02.2016
11
21
3
Drago mi je za tvog oca Chan Chan :)
Ono sto sam htjela reci je da su bolesti vecinom posljedica prehrane. Ulje ce ispraviti stvar, ali ako covjek ne promijeni prehranu i nastavi piti tesko zakemijanu vodu, bolest ce se vratiti. Mozda ne u tom obliku, ali u nekom drugom hoce.
Da se razumijemo, zagovornik sam ulja, ali za bolesti kod kojih se mora hitno djelovati i kao pomoc u izljecenju. Nikako kao iskljucivi nacin lijecenja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Chan

bab

13.02.2016
11
21
3
Najteze je kad nam djeca obole, oboruzaj se strpljenjem i znanjem i budi spreman na borbu. Dijabetes se moze izlijeciti ako je covjek dovoljno ustrajan i ima vjere u ono sto radi.
Ako zelis, mogu ti popodne naci neke linkove o vodi da vidis sto je i sto tocno radi u tijelu.
A ako se odlucis probati s vodom, zamolit cu muza da ti objasni kako ces sam napraviti prirucni uredjaj, kod nas su uredjaji jos uvijek preskupi.
 

bab

13.02.2016
11
21
3

Ovdje
ima stvarno puno toga o vodi, primjenu, prednosti, znanstvenike
Ne znam kako tko stoji s engleskim, googlajte alcaline ionised water, puno je vise napisa na engleskom, a naci cete i objavljena istrazivanja.
Na youtubeu ima dosta o dijabetesu. Ovdje je intervju s dr.Youngom, autorom projekta "Zivjeti ph cudo"
Ja sam s vodom uspjeno drzala pod kontrolom migrenu, alergije, niski tlak, probavne tegobe... pa sam ju jedno vrijeme zapostavila. Sad kako se tegobe vracaju, ponovo sam na vodi, polako prelazim na sirovu alkalnu prehranu i zelene kasaste sokove.
Sad cu poslikat sto je sve potrebno za raditi vodu doma, a onda tipkovnicu prepustam muzu :)
 

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
523
1.980
163
35
nemam iskustva sa koriscenjem ulja zbog diabetisa, ali imam sa davanjem ulja decaku koji je imao nesto manje od 5 god...
ako cete davati detetu ulje,obratite paznju na doziranje ulja, krenite sa sto manjim dozama, cetvrtinom od one za koju kazu da treba da uzme odrasla osoba za pocetak...gledati dete na "malo vecoj" dozi ulja ume biti potresno za roditelja,pa i da ga uplasi i obeshrabri, narocito ako roditelji nemaju iskustva sa thc-om...to ne znaci da treba da se uspanicite i ako ste mozda malo preterali, sa detetom ce biti sve u redu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: burekmeso