dnevnik uzgoja 400w HPS 8 MILES HIGH

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
08.08.2008
109
83
28
10 dana samo ph reg. voda...
Ali da samo može biti od moje prevelike pohlepe za prihranjivanjem.
Ali kažem, u 10 dana 3 zaljevanja običnom vodom.
Valjda će se isprati kroz neko vrijeme....
Napomenuo bih da je bilo gore, sada mi se čini da se kreće nabolje.
Uskoro stavim update pa ćemo vidjeti,...
 
08.08.2008
109
83
28
ze marko je napisao(la):
10 dana samo ph reg. voda...
Ali da samo može biti od moje prevelike pohlepe za prihranjivanjem.
Ali kažem, u 10 dana 3 zaljevanja običnom vodom.
Valjda će se isprati kroz neko vrijeme....
Napomenuo bih da je bilo gore, sada mi se čini da se kreće nabolje.
Uskoro stavim update pa ćemo vidjeti,..

Mali pregled situacije, još uvijek se vide znakovi prehranjivanja.., danas četvrti put zalivene sa običnom vodom.




 
08.08.2008
109
83
28
Poštovanje vutroljupci,

53.dan vegetacije, bebe su stalno pod režimom 18/6. Zaljevanje svaka 3-4 dana običnom ph reg. vodom.
Htio bi napomenuti da su Royal Automatic puni kristalčića i vonjaju na nevolju...
4 Automatica daju svoje dok ostali 8MH se LST-iraju i sve radi kao podmazano.Kako prvi puta radim LST,mislio
sam da mi neće biti baš nešto ali se ispostavilo kao pun pogodak. Ispod glavnih i najvećih listova se stvaraju malene grančice i sve ih je više i više.
U početku sam ih malo pregnojio i zbog toga izgubio mjesec dana pa su Automatici ispali maleni a i zbog njihovog životnog vijeka, ali zato 8 Miles High nakon berbe Automatika
mislim ostaviti još tjedan u vegetaciji i onda na cvjetanje. Taman će se osloboditi mjesta koje Automatici zauzimaju.
Uostalom, dosta priče, evo slika....

 
08.08.2008
109
83
28
Prve slike su Royal Automatic, trenutno su u fazi cvjetanja, ostale su 8MH u fazi vegetacije, još malo pa idu na režim 12/12.
 
08.08.2008
109
83
28
A pošto Automatic ima unaprijed određen životni vijek, ostavio sam ga u prostoriji sa ostalima na 18/6.
Ispali su mali zbog poteškoča u razvoju u ranoj fazi.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
druze, ajd probaj da koristis opciju Ispravi Post, umesto da pises post za postom u razmaku od par minuta, imas to dole na sivoj liniji svakog tvog novijeg posta:
 
08.08.2008
109
83
28
Pozdrav ljudi,
pošto sam dobio premještaj na poslu u drugi grad,moj grow je došao u veliko pitanje.
Nekako sam uspio odraditi stvar održavanja i zaljevanja od druge osobe pa evo mali update.
Automatic je takav kakav je,mali i idući tjedan ide na klanje, a
8MilesHigh će imati više mjesta u boxu pa se nadam da će se malo živnuti.
Još me mući briga pošto je sjeme reg., koliko će od preostalih biljka 8MH biti ženskih a koliko muških.
Za sada još ne znam pošto su još na 18/6, ali valjda će se nakon što ih stavim na 12/12 brzo pokazati tko je tko.
Inaće, ima li tko iskustva sa reg.sjemenjima? Koliki je postotak ženskih a koliki muških?
Hvala na odgovoru.
Evo malo slika:




 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
ovaj automatik predobro izgleda, ova crvena... a što se 8MH tiče, dobro te pita PowerSeed, što ne prebaciš na 12/12?
 
08.08.2008
109
83
28
Plan mi je u srijedu posjeći Automatike, i ostaviti 8MH još tjedan dana na 18/6 da dobiju što više svjetla, pošto je sad gužva zbog Automatika.
Tako nekako računam da se oslobodi mjesta jer su sada uglavnom Automatici ispod reflektora 400wHPS dok su 8MH ugužvane u "prstenu" svjetlosti
400wHPS ( na ivici) i odmah su ispod reflektora od 200wCLF.
Kontam da dok maknem Automatike da neće više biti gužva i tjedan dana im nebi škodilo full svjetlosti od obje lampe.
Mišljenje?
 
08.08.2008
109
83
28
Kako misliš pred berbu?, Mislim ne mogu ( ne smiju) biti još u tom stadiju zbog duge vegetacije i još uvijek režima svjetlosti 18/6?
Tek kad ih prebacim na 12/12 bi trebale pokazati spol i spremat se za berbu?

PowerSeed je napisao(la):
a sto je 30% listova zuto, kao pred berbu, sto to ne prebacis na 12/12
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
zar nemas utisak da sa biljkama nesto nije uredu, druze listovi su ti poprilicno out, biljka izgleda kao kad sazri pa odbacije listove pred berbu, mada tvoje izgledaju malo gore, listovi su ti izgoreli na vrhovima i zute a jos nisi presao na 12/12, nece ti to valjati tako ako nesto ne preduzmes, saranices ih pre nego procvetaju. automatici su simpa, steta sto si ih u startu malo zapustio
 
08.08.2008
109
83
28
Imam dojam da nešto s njima ne štima od kada su proklijale...
Ali danas mi je javljeno da se "kao" oporavljaju.. ne znam dok ne dobijem slike..
Sve u svemu valjda će potrajati još fazu cvjetanja...
Zar ne bi trebalo biti na uzgajivaču da ih drži u veg. dokle misli da je potrebno?, i one bi trebale vegetirati doke god se režim svjetlosti ne primjeni?
Hvala
 
08.08.2008
109
83
28
Pozdrav ,
Automatic je gotov. Sušile su se sa cijelim stabiljkama zbog pretvorbe složenih šečera u biljci ,okrenute naopako,itd, itd,itd....
Miris je neopisiv! Intenzivan toliko da probuđuje sve organoleptičke osječaje! Jako je oštar i cijela soba mi vonja po njemu. Nešto nalik svježem cimetu.
Klorofil se nešto malo osjeti dok se zapali, ali neusporedivo sa cijelokupnim mirisnim dojmom biljke. Vrhovi su tvrdi na dodir,ali zbilja jako tvrdi, i toliko ljepljivi
da prste mogu isprati samo sapuniranjem u vrućoj vodi. Lupa malo prejako za moj ukus,ali to sam i očekivao. Sa gramažom se ne opterečujem.
Nastavljam sa uzgojem 8 Miles High te prelazim na režim 12/12.
Evo par slika,
poz

 
08.08.2008
109
83
28
Bok škvado!

priča sa 8MH još uvijek traje pa da izvijestim ukratko...
PowerSeed, moram te demantirati u tvojoj izjavi o "starosti biljka" jer u ovom mjesecu izgledaju još najbolje do sada!!!
Imam utisak da su tek sad došle u razdoblje "pubertetskog" vrhunca, mada su još na 18/6.. još koji dan pa na 12/12.
Zalijevanje H2O + TNT.
Mišljenja?


 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.