Domaćica outdoor by: Rubinstajn

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Rubinstajn

Aktivan Član
05.06.2013
101
117
0
47
Nisam hteo da počinjem ovaj dnevnik kad ga već nisam započeo kad sam tek posadio biljku,ne volim ovako sa pola puta da postavljam
ali neka ga,da bar negde imam evidentirano šta radim.

Elem,biljka je stara blizu 2 meseca.
Kada sam je presadio bila je u saksiji 4l i sa tom zemljom(Florabella i perlit) direktno u rupu.
Obilazim je na 7 do 10 dana i tad i zalivam.
Svako drugo zalivanje ide trodupla doza Plantelle list a naravno svako zalivanje Slavol.
Žensko je :)

Evo i nje:



Problem je što sam pre par dana saznao da mi se oko sajta na jesen motaju cigani koji kradu drva,pa ne znam šta da radim,
da li da šetam oko sajta u septembru i oktobru kad god mogu sa psom dok ne završi sa cvetanjem ili da je ostavim pa šta joj bog da
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Pazi se cigana. Ja daleko od kuce, na godisnjem i dobijem info da su cigani palili bakrene kablove na mom sajtu i da je sve pozar uhvatio. Izvidnica je snimila vatrogasce i muriju tamo. Sto je najgore sad par dana poslje ja neznam na cemu sam jer su cigani i dalje blizu sajta di su razvukli hebene satore. Biljoze bile u debelom cvatu, a na takav scenarij nikad nebi pomislio. Sad samo mogu da se nadam da nisu izgorile ili da ih cigani nisu pobrali, iako su mi male sanse da cu se veseliti. Napet ko puska iscekujem sljedecu izvidnicu u nedjelju. Kako god, bjez od tih cigana jer nikad neznas kakva ce im fiks ideja pasti na pamet.
 

Rubinstajn

Aktivan Član
05.06.2013
101
117
0
47
E sad znaš kako je meni,živ nisam da mi ne poseku biljku...ali ne dao im bog da ih zateknem na sajtu,biće masakra.
Smislio sam šta ću,početkom avgusta ću da joj topiram glavne i bočne vrhove i to da iskoristim za SoG,da bar budem miran ako mi je poseku.
 

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
hmmm Biohemicaru ne bih bas bio siguran. cigojneri u mom kraju purnjaju ko blesavi. malo malo pa ih vidim da zamicu u kucu klinca u mom kraju sto valja vu
 

Rubinstajn

Aktivan Član
05.06.2013
101
117
0
47
Ja se držim plana,obilaziću je na svakih desetak dana,đubriti,trenirati,paziti,uzeću početkom avgusta klonove za SoG i nadam se da će me cigani zaobići :D
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Decki sad sam vas upozorio i vise necu..."cigani" "cigojneri" i bilo kakve pogrdne nazive po Romski narod ili bilo kakva pogrdna imena prema bilo kojim nacionalnim,vjerskim,rasnim i ostalim pripadnostima necu tolerirati. Pravila stavka 10...

Iduci put dnevnik ne da cu zatvorit,izbrisat cu ga ko da nikad nije postojao...a ostalima ce ici po 80 negativnih bodova (da podsjetim ban je 100)
 

Rubinstajn

Aktivan Član
05.06.2013
101
117
0
47
-UPDATE-

Danas zalivena sa 100ml Slavola na 5l vode.
Prošlo zalivanje dobila na 5l vode: 100ml Slavola i 150ml Plantele List....to je bilo pre 6 dana i od tad se vidi OGROMAN napredak,ja ne mogu da verujem da je ovoliko porasla:





Sledeći put za nedelju dana kada budem dolazio da je zalijem iskopaću na 30cm od stabljike kanal oko biljke širok 20cm i dubok 10cm napunjem suvim kokošjim izmetom i prekriću ga tankim slojem zemlje i preko njega zalivati po preporuci člana sharplaninac.
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
ja ne bih previše kemijao još i sa kokošijim drekecom ;) kad već imaš plantelu....no na tebi je da odlučiš,al kao što vidiš slavol i plantela rade poso zar ne... ;)
 

Rubinstajn

Aktivan Član
05.06.2013
101
117
0
47
Dont panic,it's organic...hehe :D
Hoću ove godine da se malo oprobam sa organskim đubrivima,iskreno smorila me hemija a i ozbiljno sam se zagrejao za organski uzgoj posle čitanja Šarplaninčevih dnevnika.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: M a n d o r

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
moja ti je preporuka da ne izbacis slavol ,posto je organic(tako ga deklariraju)
.ja bi ga koristio kad bi ga mogao naci kod mene. sretno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rubinstajn
30.05.2011
43
6
0
43
nemoj koristi kokosi izmet jer je preagresivan radje uzumi balegu od konja ja sam sa njom radio miks za indor i odlican je i taman ti ph odgovara
 

Rubinstajn

Aktivan Član
05.06.2013
101
117
0
47
-UPDATE- KATASTROFA!!!

Odlazim jutros do sajta sav srećan,da zalivam,poneo chicken shit,Slavol,spreman da potrošim sat-dva za superkroping i nalazim ovakvo stanje:




Neko je izmrcvario,seckao,gulio koru,cepao grane i lišće...kao da je uživao u mučenju a ona jadnica još i uspravila ka suncu to što je ostalo od nje.....tuga. :sad2:
Ne dolazim više na sajt.

Uzeo sam jednog klona sa nje,sav uvenuo nesrećnik do kuće,probaću da ga spasem...rez pod 45 stepeni,clonex i pravo u zemlju zatvoren u plastičnu posudu i 24h će mu raditi 32w cfl.




Toliko od ovog dnevnika.... :(