Domaćica outdoor by: Rubinstajn

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
Biohemicar je napisao(la):
Dobra je ona... Cigani se ne razumiju u to. Sretno sa ovim :)
izgleda da se razumiju i to i u marihuanu (barem izgled) i rukovanje mačetom. :)
šteta, čekaš dva mjeseca i šipak.

inače
@jack sparrow

" cigani " nije uvredljiva riječ:
s wikipedije:
Uobičajeni naziv za Rome (rom ili manuš = čovjek) je Cigani koji je porijeklom iz grčkog 'Athinganos', otuda ona ulazi u evropske jezike u raznim varijantama. Nijemci su iskovali ime Zigeuner (izg. Cigajner); mađarski: Cigány; Litvanski: Cigonas; italijanski Zingaro; arbanaški: Cingi. Porijeklo ciganskog imena tražilo se i kod indijskog plemena Čangar, gdje bi možda mogla biti i njihova prapostojbina.
 

kumovi

Aktivan Član
29.07.2013
111
175
43
Tu sam.
au, shit pravi drug, bas se neko izivljavao na njoj, a bilo te krenulo pravo cini se... sta reci koju posluku porati... vise srece sljedeci put, nadam se da ce taj klon makar zivnuti.
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
bed je nema sta. samo meni to ne lici na ljudski faktor,prije bih rekao da su se psi ili konji(ako ih imaju) od tih ROMA valjali po sajtu, pa ju ostetili, da su ljudi nestala bi cijela biljka. ma definitivno psi,pratili tvoj miris idosli do sajta.
jos nije gotovo,da se nesto spasiti.osisaj skroz ostecene grane,neostecene prepolovi,povezi napukninu na stablici imislim da ima sanse da nesto dobije
sta da kazem da bi te utjesio,pa out je,moras bit spreman na ovakve dogadjaje.
 

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
@thc boss bzvz ces dobiti ban,vec smo vodili polemiku oko toga i jasno je receno da ih ovde moramo nazivati romima.


nmg da zamisim da ih seku macetom
maca.gif


Rubi je stara garda, nema predaje idemo dalje :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rubinstajn

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
bome ogulili je ko bananu...jel se digo taj klon...baci jedno 5 kom u out nek se pacaju na 12/12....sretno s klonom...i da sajt ti je očito na krivom mjestu,sad znaš za ubuduće ;)
 

Rubinstajn

Aktivan Član
05.06.2013
101
117
0
47
Klona sam morao da skratim,nije mogao da stoji uspravno u posudi kad se osvestio,inače zdrav je i živ :)

@sharp Opušteno,uvek sam spreman na najgore,sajt neću više obilaziti,MOŽDA eventualno u oktobru da vidim šta ima od nje. Može biti da je jelen,čuo sam priču da je komšija pre par dana uhvatio jednog srndaća totalno omamljenog baš blizu sajta,ali neću da rizikujem

@mandor Završiće ovaj klon u out-u čisto iz inata pa makar i gram dobio...xexe ;)

@radža NEMA PREDAJE! :D