Domace bilje ::: 3x60w/400w HPS ::: LST

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Brate svaka cast, odlicno je to....
Daj nam i izvestaj o ukusu nemoj nam to uskratiti.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ebo vaganje
uživaj :) ka nikad do sad

da ti je bilo u box-u i 15 stepeni
mnogima bi zadao domaći
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Hvala svima na lijepim rijecima, super ste! :D Nikada ne bih ovo uspio da nije bilo Vutra.org-a, ekipe od pomoci i prvog neuspjelog grow-a. :D Mora se od nekud pocet, sada se osjecam punim iskustva. lol
 

hempman

Aktivan Član
13.07.2007
67
1
0
50
Delim misljenje ostalih,super ti je ovo.
Nego hoceli da bude neki dnevnik kad posadis Satori?
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Bice novi dnevnik koji cu postaviti ovih dana, praticemo Hy-Pro-vu* novu sortu Amnesia koju sam dobio na testiranje, a Satori je tek na klijanju. Pored 2 Amnesia-e u boxu imam 3 domace i jednu potencijalnu Master Kush (mozda i nije). :D Uzeo sam i 6 klonova Amnesia-e nadam se da ce se ukorijeniti i da cu moci da ih zasadim napolju.

*Hy-Pro je firma koja se do skoro bavila iskljucivo proizvodnjom i istrazivanjem bio djubriva za canabis. Tek zadnjih godinu su se upleli u briding zajedno sa jednim coffe shop-om iz Amsterdama. :D
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Ne želim kvariti slavlje, ali nitko nije primjetio da se na slikama prikrao transformers...
Ili možda ja slabije vidim..
Povezano s tim siguran sam da će pucat kao top i da će biti mrtvih od toga :D



(samo mala opaska) :)

:maryjane:
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Ja sam primjetio, naravno... To je zato sto su mi vrata malo lose napravljena, pa je sigurno procurjelo svjetlo. Nije strasno :) valjda?
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Evo da zavrsim sa opisom dima. :) Na kraju od obije biljke sam dobio oko 100 grama osusenih hedova. Dobro je, ocekivao sam tako nesto.
Hedovi izgledaju super, imaju mnogo kristala, hlape za nos (jak miris), braon dlacice, do sada sam nasao samo jedno sjeme. Mrvljenje heda jos uvijek tesko ide, prvo ga makazama prepolovim, pa ga tek onda stavljam u grinder.
Pusio sam ih obije na bong, ali sam samo jednu (onu nizu - vise indica) motao u dzoint i pusio na chilum. U bongu obije sjajno prolaze, jako lagan ukus, super prolaze. Indica odmah djeluje, dok sativa lagano dize. Indica je jaca, izgleda da sam mogao jos makar nedjelju dana da ostavim ovu drugu. Ne kazem da je slaba, ali kada se uporede, indica je za pola koplja ispred. U dzointu se super ponasa, ali tek kada se dobro izmrvi, sto je dosta tesko iako je suha. Chilum pruza najvise ukusa i ubija iz topa. :D
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
PowerSeed je napisao(la):
ma jel ti gledas iz kog perioda su postovi na koje odgovaras, pise lepo 2008. mesec treci

Da je cika moderator na vreme prebacio u zavrsene,ne bi se desilo da na prvoj strani, dnevnik uzgoja, osvane ZAVRSENI dnevnik iz 2008. Inace je sadrzina skroz aktuelna ko sad krece u grow,tako da sam ga pre neki dan procitao na tamo nekoj 10003. strani,i bas mi je pomogao,al bzvze sad da lajkujem.


Ili mozda postoji neki kriterijum koji dnevnici idu u zavrsene a koji odlaze na 100001.stranu.Ako je tako ja se izvinjavam i ako moze neki primer kako da vodim sledeci dnevnik,posto ovaj moj prvi meni omiljeni,najbolji,bas onako poucan,urnebesno duhovit,pun zapleta i preokreta,lepo odradjenog treninga,nekoliko tehnika prihrane,jednom recju sjajan dnevnik TERASA LST jos uvek nije zavrsen a meni ostala dva lepa heda:konjo

BOBE izvini za spam HAHAHAHAHAHAH OZBILJNO SUPER DNEVNIK
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
cika moderatori zakljucavaju dnevnik na zahtev autora, i tada bivaju "premesteni" u zavrsene dnevnike (to je kriterijum), no tamo se samo pravi hiperlink ka dnevniku koji ostaje tu gde jeste, dakle u dnevnicima uzgoja, iste te cike rade koliko mogu i imaju obicno drugog posla nego da prelistavaju tone dnevnika i sami donose zakljucak da li nesto kljucati ili ne, eto za one koji nisu znali, pa kad sam vec tu evo :lock:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.