Domajin dnevnik

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Stvarno lijepe biljoze, izgledaju mi skroz zdravo i zadovoljno, mislim da ih ovo na vrhovima listova ne muči previše. :cow_yellow:

Mali savjet, kad stavljaš slike, stavi link "thumbnail for forums", preglednije je!
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
kako si ih isprebijo sa gnojivom...ja bi na tvom mjestu još jednom isprao...jesi isprao sa tri puta više vode nego što su ti posude..i jel je bio namješten PH.....
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Ok Drimerice.

---------- Post added at 21:52 ---------- Previous post was at 21:51 ----------

Pa vec sam napiso o ispiranju.

---------- Post added at 21:52 ---------- Previous post was at 21:52 ----------

Jednoj je malo vise dusika u pitanju,a drugoj visak broma.
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
pa napisao si da nisi korigiro ph i da si isprao sa 12 litara vode.....s nenamještenim ph si ogromno sj jer sad će ti se zaključat elementi koji rade na određenom ph a svi rade na nekom određenom zato se uzima konst otp 6.0 do 6,5.....drugo kaj samo 4 litre su ti posude?
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Nisi zabrijo nist vjeverice,imaju 2 indike i jedna sativa,bas sam sinoc probao jedan hedic te sative iako je prerano dobrano sam se napusio i skoro oso povracat.Dosta je paranoicno,a okus je fruty jos je rano da dajem smoke report kad sve bude gotovo onda cu.
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Pa i nije bas lijepo,inace sam brija osoba,pa sam se malo uspanicio.Ma dobro ce to bit,ak tak radi nakon 2 tjedna,s tim da sam je susio u zlici sa upaljacem mislim da ce to bit weeeeeeeeeeeeeeeeee.
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
nisi ti njima stari niš napravio.....jesi razvalio si ih od gnojiva....i nisi ih ispro...da si ih ispro trebo si sa 24 litre namještenog ph......ovako si ih dobro namočio.....i dalje će ti toliko sporo rast cvjetovi.....
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Pa sta da ih ponovo isperem sa 24l vode korigiranog ph,i onda nahranim sa gnojivom za cvijetanje??

---------- Post added at 17:01 ---------- Previous post was at 16:56 ----------

I da ako ih isperem zar im nece smetat tolika vodurina ponovo...
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
pa zar nevidiš koliko su još tamno zeleni zakovrčani....meni su se nakon ispiranja ispravili ti listovi....šteta šta nemam slike da ti pokažem.....da prvo rokni flush od 24 L korigiranog ph.....pa posuši zemlju......i onda pognoji normalno....i ne pretjerivati više s gonijom naravno ;) ...ja ću baš sad svoje sve zajedno u cvjetanju isprat četiri puta....da vidim i taj način :)
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Hvala Dolar znam ja da ova uvijena ima visak dusika,kad ovo mi je prvi put da gnojim sa plantela tabs,kemisko smece pola doze ih je sjebalo idem ih sad isprat,pa cu pognojit jos lakse...

---------- Post added at 02:43 ---------- Previous post was at 01:20 ----------

Evo Dolar isprano kako sin reko,dodao sam jos malo pijeska za macke po povrsini da se vlaga skupi na pijesak jer je ovo vec drugo ispiranje,pa da ne bi bilo problema sa previse vode..
Vjerovatno cu nakon nekog vremena uklonit taj pijesak a sto se tice gnojiva da da ih onda pognojim sa malo manjom dozom kad mi bude vrijeme?
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
pjesak za mačke ti je ništa drugo nego perlit :) .....nisi trebao ništa stavit....terra će ti se osušit za tri dana...a ova balkonia nikad ju više nemoj koristit :) ona će ti za nekih dva tjedna :) kad budeš ponovno gnojio...stavi manju dozu....nakon tri dana fino zali samo sa običnom vodom.....pa onda gledaš na najdoljnijim listovima ako ti mrvicu žuti...pa onda opet malo pognoji.....rađe da joj mrvicu fali pa ga nadodaš nego da moraš ju stalno ispirat....;)
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Biljke su dobro reagirale na ispiranje,ali zadesio me drugi problem.Jedna biljka u boxu ima oko metar i pol visine a moj box 2 metra visine,dodaj mo tu hps od 250 w kako visi sa stropa od ormara.Biljka je pocela palit se po vrhu.Nije nicim trenirana i topirana onakva kakva je normalna takva je sad.Sta da napravim jer jos mozda neki 5 dana moze izdrzat ovako??
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
na to si morao misliti ranije, kad je bila oko metra... ako ne mozes savijati moras seci, ili ce ti je sigurno spaliti gore hps... nemas bas puno izbora... probaj prvo vrh malo zatezati narednih dana, ako bas ne ide, jbg... sledeci put pametnije
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Oćito trebaš stvoriti mijesta za biljke,mislim koja je svrha svega ovog ako ti na kraju HPS spali biljku....ti najbolje znaš mogu li izdržati još 5 dana ili nemogu...
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Onda cu cekat malo da se posusi zemlja jer sam ih isirpo pa cu probat zatezat,zazeli te mi srecu.Nisam znao da ce toliko izrast u manje od 2 mjeseca.Ak pukne nema veze imam 3 cure iako mi da velika izgleda najpotentnije potrudit cu se da je ne slomim.
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Evo drustvo da vam kazem sta sam napravio.Pokusao sam sa zatezanjem ali se ucinilo nemoguce pa sam se dojetio neceg sto bi moglo pomoc svima koji budu imal problema sa prostorom.Posto trenutno nemam fotic pokusat cu vam opisat sta sam napravio a kad stigne fotic naravno uslikat cu.
Jedno 7 8 centimetara od vrha biljke sam noktima stisnuo stabljiku biljke dovoljno jako da joj napravim malu ranu,kad sam to napravio vrh se uspio savit vise od 90 stipnjeva!!!Zatim sam ga povezao za doljni dio stabljike i on sad izgleda kao da je slomljen,zapravo kao da je pao dolje ali je i dalje spojen sa stabljikom osim te male rane.Naravno da ce se kasnije uspravljt prema svijetlu takoder i grane koje su na tom vrhu ali kad bude potrbno ponovit cu proces.Posto sam na sve mislio ako ovo bude islo doljnje grane cu vezat na kontra stranu od pada vrha da i dalje primaju svijetlo...Komentirajte da cujem sta mislite o tome,je li u redu to sto sam napravio??
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
stavi ruku u moršu i zateži dok ne pustiš krv i polomiš par kostiju...javi kako ti je ruka sutradan:eek:hno:

bolje bi bilo da otkineš "nešto" neko da se patite oboje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.