Drevni vanzemaljci

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Ako vec im tema negdje, slobodno neka ide na groblje. Evo ja bih poceo s ovim videom, ispod. Znimljivo je da su neke drevne civilizacije znale puno o zvijezdama, mozda cak vise od nas pored ovolike tehnologije. Danas je nama obicnim ljudima dostupno mnogo toga, zahvaljujuci npr. Hubble teleskopu. Sta mislite sta sve NASA i vojska krije od nas ? jesmo li sami ? Ja mislim da nismo definitivno, vjerujem u Boga ali ne i u religije, na neki svoj nacin, ali to ne znaci da automatski ne vjerujem i u IZVANSVEMIRCE ;D Postavljajte ovdje komentare i zanimljive video klipove na ovu temu. PEACE!
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Možda smo mi potomci vanzemaljaca. Previše je toga neobjašnjeno dosad. Gledao sam neke fragmente izumrlih civilizacija oslikane u kamenu. Na većini njih oni se klanjaju nečem na nebu nalik na leteći tanjur.
Ja velim možda su oni odlučili svoje zatvorenike istresti na ovaj naš planet, pa smo se mutacijom kroz stoljeća razvili se u ovo šta jesmo, zato vjerovatno i jesmo ovako shebani, haha :)
Imam milijun teorija u glavi o ovoj temi.
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Pa to i ja kontam uprvo, ovaj cova kaze da je ta jedna vrsta od njih 4 npredovala dosta u tom genetskom inzinjeringu, u biti od njih smo i nastali, jer vecina onoga od cega smo mi naprvljeni ne pripada ovoj planeti. Taj ciko je radio u vojsci, pa zna izgleda dosta toga. I kaze da izgleda nekom i odgovara da on to iznosi u javnost, inace bi ga likvidirali davno. A znash za Gary Mckinon-a, lik je hacknuo kompjuter NASA-e, i skinuo neke povjerljive informacije, tacnije slike UFO-a. Chekiraj ove Camelot project, oni se bave intervjuima na tu temu, stvrno malo ljudi zainteresovano za ovu temu, mislio sam naci ce se barem 3-4 osobe :(
A ovo je posebno znimljivo, i objasnjeno na jednostavan nacin:

Na kraju krajeva, sve se to spominje u starim svetim pismima, u obliku andjela ili meleka sa neba, pa mozda su ustvri to ti bozji nasi cuvari :D

Možda smo mi potomci vanzemaljaca. Previše je toga neobjašnjeno dosad. Gledao sam neke fragmente izumrlih civilizacija oslikane u kamenu. Na većini njih oni se klanjaju nečem na nebu nalik na leteći tanjur.
Ja velim možda su oni odlučili svoje zatvorenike istresti na ovaj naš planet, pa smo se mutacijom kroz stoljeća razvili se u ovo šta jesmo, zato vjerovatno i jesmo ovako shebani, haha :)
Imam milijun teorija u glavi o ovoj temi.

Obrati paznju na ovo sa levitiranjem na odredjenim frekvencijama, sd povezah kako bi mogle piramide sluzit kao uredjaji za te svrhe.
 
Poslednja izmena od urednika: