U susret 21.12.2012.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
hehe,ovaj lik sa snimke je 'Savršeni glasač' na izborim za nove vlade :icon_lol: tj,vjerovatno smatra da mu je dužnost da glasa,ponosan je kad zaokruži svoga kandidata :) ....
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
[video=youtube;rHvSEa6-EUg]http://www.youtube.com/watch?v=rHvSEa6-EUg[/video]
Možda bih joj i poverovao da nije onog čudnog dima sa njene leve strane, tu je meni nešto sumnjivo :dada

 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
[video=youtube;wb8f0a6i960]http://www.youtube.com/watch?v=wb8f0a6i960[/video]

Ne verujem u 21.12.2012. i taj datum ali verujem u matematiku i verujem da se sve ovo sto se radi i sto se radilo na zemlji,radi iz nekog razloga.
Ako uzmemo u obzir da je NASA vise vojna agencija nego javna onda je sasvim normalno da od njih ne ocekujem potpunu istinu a jos vise sumnje u sve to mi bude sva ona podzemna sklonista koja se grade po svetu. Zasto se grade ako niceg nece biti ?
Pa oni su do nedavno opovrgavali pomicanje polova i izlagali tako glupa objasnjenja za pomor onoliko zivotinja sto na zemlji sto u vodi,da je to smesno.
Pogledajte samo kako se rezonanca zemlje menja i raste,pogledajte samo koliko podvodnih vulkana a i onih na zemlji se opet budi,pogledajte koliki je magnetni stit oko zemlje a koliki je nekad bio,pogledajte sta je HAARP i cemu on u biti sluzi,pogledajte sta se radi geoinzinjeringom,pogledajte koliko je ljudi zivelo na zemlji pre 100god. a koliko ih je sad,pogledajte koliko nam je prirodnih resursa ostalo,pogledajte malo sta su FEMA logori i cemu sluze ( ili cemu ce sluziti ),pogledajte zasto je Norveska pocela skladisti hranu i semena biljaka u podrucju Salvadbar,pogledajte koliko se o tome uopste prica i da li se prica...
Pogledajte jos mnogo toga pa se onda zapitajte da li nam je zbilja pored svega toga jos potreban i taj datum 21.12.2012.?
Razmislite da li ce zbilja biti sve ok kad taj datum prodje? Da li cemo onda biti spaseni?

I na kraju se zapitajte zasto je taj datum 21.12.2012. toliko izvikan,izreklamiran,zasto nam se toliko nabija na nos i kome je on uopste potreban?
Da li nas mozda time pripremaju za neki drugi datum,ne znam ali znam da mi tu nesto jako,jako smrdi...

P.S.

Najzalosnije od svega toga je to kad ovako neke stvari izlozite obicnim ljudima,oni ce vas pogledati sa podsmehom i cudjenjem,misleci da ste vi neki cudak.
Ne zapitajuci se ni u jednom momentu da li su mozda bas oni ti cudaci i budale,koje ne zanima nista,razmisljajuci da se tu nista enormno nece desiti, i da li uopste zasluzuju opstanak na ovoj planeti?!?

Za napredak i opstanak civilizacije je od davnina bila potrebna borba sa velikim zarom i energijom a gledajuci koliko su ovi danasnji ljudi umrtvljeni,zatupljeni i sebicni
sasvim je jasno da nam je propast neminovna,2+2=4 uvek bilo i ostalo...


uzivajte
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
posto se svi spremamo na smak svijeta u nadi za ocuvanjem nase nam drage vrste veceras cu u 00:00 piknuti 6 novih zivota...:family1:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
evo jedna interesantna stvar...nekome je ovo manje poznato a ustvari vrti se vec duze vremena ..cak se povezuju sa vladajucim strukturama kao savjetodavno tijelo interesantno je to sto je bivsi predsjednik Rusije Medvedev nedavno govorio o suradnji izvanzemaljaca i vladajucih..................ZetaTalk ....................................................................................................................a evo nesto i prevedeno gdje se Zetatalk spominje.............http://www.nibiru-planetx.com
 

maverick

Aktivan Član
03.01.2011
340
578
93
jesu novi zeland i australija vec propali?

SiRxH.jpg
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
[video=youtube;zgE-KNHvsmE]http://www.youtube.com/watch?v=zgE-KNHvsmE[/video]

sta god da je nije svakidasnje :)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Pih, ništa se nije desilo. Umjesto da sam u drugoj dimenziji ja sam još i bez dima ostao. Jebite se prognozeri, da sam znao kratio bi pa bi bar do nove imao:thumbsdown:
:vb_kez:
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Pristaše bi mogle reči: "kmeee kmeee još 21.12 nije gotov", ok nije....al biti cu iskren...da krene smak sviejta....meteor, invazija i slicno, ljudi moji snage nemam...mamuran sam, glava boli, i vegetacija ostatak dana ;)
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Potreba pojedinca za materijalnim bogatstvom je jedini istinski smak svijeta, ako pod smakom svijeta podrazumijevamo ljudsku rasu.

Hiljade teorija o kataklizmickim dogadjajima, filmovi, knjige, stampa, svi imaju svoje vidjenje i scenario.

Samo sprovodjenje licne volje, slobodne volje, moze dovesti ljudsku prirodu u ravnotezu.
Ako neko ima afinitete za sticanje materijalnog bogatstva, viseg statusa u drustvu, boljeg ugleda, da odaje utisak velikog gazde i cestitog domacina, onda on treba da zasuce rukave na zuljevitim rukama i zaore svojom slobodnom voljom i on ce biti sve to navedeno svojom slobodnom voljom.
Ako neko ne zeli da radi ili zeli da radi tek toliko da bi fizioloski prezivljavao, znaci da je to njegova slobodna volja i da on uziva u zivotu sprovodeci svoju slobodnu volju.
Ova dva primjera ljudskog duha su u ravnotezi, jer ne uticu negativno jedan na drugoga niti jedan drugom pravi probleme u izvrsavanju licne slobodne volje (skraceno sloboda).
Sada se postavlja pitanje, kako to da su nama uzeli nasu slobodu?!
Odgovor je jednostavan i glasi - lijepo
Prvo su nam pojam slobode totalno prevratili i izokrenuli. Nisam ja slobodan ako mojim duhom neko vlada, pa bila to vlada otomanske, austrougarske, velikosrpske, velikohrvatske, velikobosnjacke imperije, jer me sve tjeraju da radim koliko mi nije potrebno i iste te imperije namecu mi harace da bi se pojedinci jahtama vozali.
Nama vlada strah nametnut od nasih velikih, mudrih predstavnika, koji dalje od svoje debele guzice ne vide ni pedlja, a tu spadaju dvije osnovne kategorije zastrasivaca; nacionalna vlada i vjerska institucija (bilo koja).
Prva nas strasi da ce nas zatvoriti u tamnicu, ukoliko se ne ponasamo u skladu sa njihovom voljom izrazenom kroz ustav i ne placamo namete, a druga kategorija nas strasi strasnim sudom, sudnjim danom, Bogom ,kojeg oni prilagodjavaju svojim licnim potrebama i nekakvim jahacima apokalipse ni manje ni vise nego cetvoricom.
Ako malo otvorimo oci, duhovne oci, koje zude za istinskom slobodom, vidjecemo da smo mi svojim patronima samo ovce za sisanje i da ni u prvoj ni u drugoj kategoriji nisu sposobni vidjeti nas kao pojedince sa licnim imenom i prezimenom, te isto tako nisu u stanju sagledati potrebu za nasom licnom slobodom kao jedinstvenog zivog stvora ili da nas navedem kao sto bi to Maje rekle, svi smo mi posebna zvijezda na galaktickom nebu i da nas nema ni galaksije ne bi bilo (figurativno znacenje)

Zanosim se mislju, da su Maje predvidile da ce se po pocetku nove ere ljudska svijest promijeniti i poceti sa borbom za sticanje licnih sloboda, da je ovo pocetak propasti materijalizma, nametanje, ubijanja, dzet seta i robovanja imaginarnim strahovima kreiranih iz vladajucih struktura od daleke istorije do danasnjih dana.

Pa, braco moja duhovna, neka bitka pocne i neka bude SMAK
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N and bozga

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Prc, ništa ne bi ... Da se makar nešto negde malo zatreslo, nigde ništa... Trt ...

 
  • Sviđa mi se
Reactions: bozga

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Imali smo sreću u nesreći ovaj puta,pa nas je zaobišlo majansko proročanstvo :)
Šta je tu je,idemo dalje,hehe...tj i dalje će nas hapsiti radi 1 biljke posađene.
:spliff: dobro jutro Vutro :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.