Dutch passion "think different" 150w hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.563
163
Trichome City
Neznam hoće li ti to uspjeti.. scrog je jako efikasan način treninga, ali ako biljci daš duži period vegetacije da bi ju mogao rastezat, topirat, oblikovat i prilagodit mreži i uvest u cvat. Ovako s autoflowering sortom to nije baš preporučljivo, kratka im je vege faza, a u cvjetanju treba izbjegavat stres i trening. Neće bit neozbiljno od tebe ako promjeniš način treninga, vjerovatno ćeš puno stvari mijenjat kroz grow i to je sve normalno.:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: imperator90

imperator90

Aktivan Član
05.10.2016
187
283
63
Neznam hoće li ti to uspjeti.. scrog je jako efikasan način treninga, ali ako biljci daš duži period vegetacije da bi ju mogao rastezat, topirat, oblikovat i prilagodit mreži i uvest u cvat. Ovako s autoflowering sortom to nije baš preporučljivo, kratka im je vege faza, a u cvjetanju treba izbjegavat stres i trening. Neće bit neozbiljno od tebe ako promjeniš način treninga, vjerovatno ćeš puno stvari mijenjat kroz grow i to je sve normalno.:)
kaj onda najbolje samo roknut lst i bok?
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Muku mucis,vidi se neiskustvo.. No dobro,sve ce to doc s vremenom na svoje. :D. Malo vise citanja i edukacije i bit ce to sve 5. No de mi reci gdje si nabavio taj mali boxic,prefora je!?? :cool: :lol: :joint2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: imperator90

imperator90

Aktivan Član
05.10.2016
187
283
63
ma u outu ja radim svake godine bolji mi je nego indor....radim prvi puta indor pa imam malih problema oko velicine boxa itd mada mislim da samo bzvz panicarim al aj dobro...samo jedna sjemenka je mi je proklijala od dvije..ostavit cu jos danas pa cemo vidjet sta ce bit....box ti je iz grow farm ducana u zg-u
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
mi je malo glupo sad to mjenjat jer bi ispao jako neozbiljan
Ne ispadas neozbiljan jer se usavrsavas kroz grow tako da te to ne brine.Meni je super toping biljke tjerao u visinu tako da sam ih morao cropati.
Kako bi dobio ovo flat-short-cannabis-in-tub-sm.jpg mozes napraviti lst glavne grane lst-main-cola-sm.jpg kada naraste 4-6 kat iliti negdje 15,20 dan i lagano savijes grane u stranu ovako amnesia-lst-auto-sm.jpg Nakon toga samo drzis visinu koja ti je potrebna.Scrog za automate nije neka opcija jer nemaju vremena za oporavak.Znaci ostaje ti s-toping i lst.;)
Edit;moderator ti moze na zahtijev prepraviti naslov dnevnika.
 
Poslednja izmena:

imperator90

Aktivan Član
05.10.2016
187
283
63
Ne ispadas neozbiljan jer se usavrsavas kroz grow tako da te to ne brine.Meni je super toping biljke tjerao u visinu tako da sam ih morao cropati.
Kako bi dobio ovoPogledajte prilog 110749 mozes napraviti lst glavne granePogledajte prilog 110750 kada naraste 4-6 kat iliti negdje 15,20 dan i lagano savijes grane u stranu ovakoPogledajte prilog 110748 Nakon toga samo drzis visinu koja ti je potrebna.Scrog za automate nije neka opcija jer nemaju vremena za oporavak.Znaci ostaje ti s-toping i lst.;)
mislim da ce i bit samo lst sa tim imam iskustva.ok.hvala...eto jedna klica stavljena u manju teglu i stavljena pod svjetlo trenutna temperatura 25 vlaga 54 kad izbije ide slika do tada zzzzzz
 
02.04.2016
35
19
8
27
ne znam jel sad koristis taj filter ali on ti ne treba u ovoj fazi,a i ako je postavljen na ovaj nacin na koji si ti radio onu "tkaninu" treba postaviti iznutra
 
  • Sviđa mi se
Reactions: imperator90

imperator90

Aktivan Član
05.10.2016
187
283
63
mislim da nisi u pravu ali neka kaze netko ko zna 100% mislim covjek koji mi je prodao to mi je tako reko pa sam ja "zaboravio" tj. nisam bil siguran kaj je reko pa sam tu pito...uostalom ako to stavim u box nece biti mjesta uopce a svejedno je dal ce uvuceni zrak bit kroz filter pa na cijev van ili obrnuto.....glavno da zrak iz boxa prolazi van kroz njega....znam da mi nije potreban jer sad nema mirisa jos al ce bit...eto ako nisam u pravu molim da me se ispravi i da ja ispravim neku pogresku koja postoji jer biljcica samo sto nije nikla.hvala
 
02.04.2016
35
19
8
27
nisam ja mislio staviti filter u box nego tu bijelu tkaninu-filter vecih cestica treba biti dio koji ce prvi doci u kontakt sa izvucenim zrakom,znaci staviti njega unutar samog filtera,tj. da bude s unutarnje strane
 

imperator90

Aktivan Član
05.10.2016
187
283
63
aha ti mislis da sad ovo kako je samo okrenem....filter dole (tkanina) hmmmm....a i bed je u tome kaj mi filter ima veci fi od ovog gornjeg ulaza/izlaza u box a zao mi je sad to rezat...a kaj se moze desit ako ovak ostavim?
 

imperator90

Aktivan Član
05.10.2016
187
283
63
eto moram vam saopčiti jednu tuznu vjest a to je da nista od scroga nista od lst-a neka rastu ove prve kak rastu mozda cu ih pigat malo radi lampe.....naucio sam sada razliku izmedu autosa i fotoperiodicnih biljaka......hvala stipi na tome.....sljedeci grow ce bit sa nekim fotosom pa cu se malo igrat u tom malom boksu s mrezom itd....ispricavam se na ovoj izmjeni al je*iga
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Triptank and Stipe
01.06.2016
185
160
43
33
Ja sam radio lst na auto ww i sad mi je zao nez zapravo kako ce u konacnici biti ali biljka je ostala mala doduse ima puno vrhova ali mislim da bi bolje bilo da sam je pustio da ima visine znaci manje vrhova ali vecih. Jer na moj box 45x45x120 biljka bi ga taman popunila sirinom i visinom ugl .donio si dobru odluku .sretno :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: imperator90
02.04.2016
35
19
8
27
ne znam stvarno sta nije jasno,pa postavis taj pre-filter unutra ali evo da vidis kako to izgleda
prebaci na 3:10
evo od samog proizvođača review prebaci na 7:45
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri