Moć podsvesti sa WW-Paradise seeds(foto) i Shaman-Dutch passion (foto) 180W, toping, lst

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vetrenjaca123

Degustator kanabisa
31.05.2018
270
1.241
143
Jamrock
Cao ekipo, da mi ne ostane i ovaj dnevnik nezavrsen evo ga i rezultat ovog growa. Posle otprilike 100 dana zivota dve najstarije biljoze, koje su u pocetku i jedine bile planirane za out, skinute su u jako losem stanju hedovi prazni nema te boje kojoj sam se nadao tj nije uspela da se odrzi potamnela je dosta i uglavnom bilo je vise lisca nego hedova, sam sajt je bio prilicno los bez dosta svetla i kad se na to doda jako kasno sadjenje, neiskustvo i nemar, ne moze ni da se ocekuje nista bolje.N o nisam nezadovoljan pocupao sam 6 biljaka skinuo hedove sa 2 rad je slab ali je ok nabaci osmeh na lice i uglavnom vrhunska za preko dana sto bi se reklo kod nas taman da te pecne, miris ima na neko livadsko cvece, ne smrdi uopste cak je i prijstnog mirisa i ukusa bez gorcine i grebanja grla,mislio sam cak da uopste nece raditi pogotovo zato sto je i sam strain low thc no eto imao sam srece. Od lisca cu napraviti puter da se prave kolacici za praznike a bice nesto i da se metne u rizlu i ukrase moja pluca. Sve u svemu od kada sam razmontirao box izgubio sam dosta volje za growanje ali su mi se izdesavale i neke poztivine promene tako da bi uskoro opet trebao da zapocnem neku indoor avanturu. Nadam se da cu odraditi jedan ozbiljan dnevnik u skorije vreme. Do tada ostajte mi zdravo i veselo!
 

Prilozi

  • 20211211_162319.jpg
    20211211_162319.jpg
    162,6 KB · Pregleda: 45
  • 20211211_162236.jpg
    20211211_162236.jpg
    152,8 KB · Pregleda: 42