DWC gajenje sa vodom bez zemlje potreban info od ljudi sa iskustvom.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.12.2014
153
236
43
Sledeci grow planiram da primenim DWC jos je rano ali ajde da pitam kad sam vec na forumu i zanima me.

1. Da li imate iskustva sa dwc ?
2. Koja bi bila najednostavnija varijanta djubriva za dwc veg i za dwc cvet fazu i u kojim kolicinama ?
3. Koja je otprimalna velicina kontejnera ili kante za jednu biljku ? znam da moze i u 100 litara ali primer za box velcine Sirina 36 cm
Visina 69 cm Dubina 52.5 cm.
4. Otprilike ako se potrefi nutrition da je ok samo example koliko se moze vise u % ocekivati 20% 30% 40% ? nego gajenje sa zemljom pod slicnim uslovima.
5. Da li moze da se uradi flush sa aromom tako sto se menja voda svaki dan i dodaje sretstvo sa aromom za flush zadnjih 5 do 7 dana kad je u pitanju dwc.

Mislim da su to sva pitanja za sad sto se tice DWC hvala unapred.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZdravaTrava

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
1. Ne

2. GHE flora 3 dijela serija + biobud

3. Neznam za DWC radim drugi tip hydra ali sto se rezervara tice bilo bi pozeljno barem 60 L pa na vise

4. Ako odradis kvalitetno garantiran ti je veci urod e sad koliko u % nebi znao reci jer me to nezanima previse a nemam iskustva sa zemljom pa da mogu raditi usporedbu

5. Flus mozes a i nemoras raditi sve ovisi dali ces koristiti nesto od proizvoda za zavrsni 7-10 dana a sto se tice ovog dijela sa aromama o tom neznam nista

To je sto znam a o DWC-u neznam puno jer me neprivlaci taj tip uzgoja