Early Skunk-Blue Pyramid-Dinafem Critical 2.0 outdoor by Blade 2019

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
OP
OP
Blade

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.450
2.337
188
34
Negdje na Balkanu
Poz svima,prije svega isprike,ne vodim ovaj dnevnik kako bi želio jednostavno ne stižem.Biljke su dobro jednu mi je nedavna oluja topirala ništa zato idemo dalje.
Koristim plantelu list i plantelu univerzal (za povrce) ove godine vrijeme je dosta zajebano prvo su bile samo kiše sad je paljevina al sve u svemu zadovoljan sam.
Po obicaju ES najbolje napreduje vec su na nekih 150 cm,evo par fotki pa cu se ubuduce potrudit malo kvalitetnije obavit update.Poz svima.

Prilozi

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
683
1.242
163
Area 52 - Metal Mulisha Team
Blejdaro legendo. Sjecam se outa tvog iz 2012 :D ..rasturio si cca 20 biljoza,sta bi sa kolicinom biljoza ove godine? deffo je decko kralj outa ! sve pohvale i sretno

P.S early skunk je neizbjezan svake godine:D:D

OP
OP
Blade

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.450
2.337
188
34
Negdje na Balkanu
ES je no 1 za mene :) odavno sam smanjio kolicinu zbog posla kojim se bavim ni ne varim tako cesto vecinom vikendom.Sad sam na 8 biljki,pocetkom growa nesto mi topiralo jednu onako dobro sad nedavno ta ista je umrla (nije joj bilo suđeno) ostalo je ok.Ima dosta nevremana u zadnje vrijeme pa obilazim sajt kolko mogu. svako drugo zaljevanje dodajem gnjojivo pa nek stvari idu svojim tokom..evo par fotki pa se tipkamo.
Dobri i zdravi bili

Prilozi