Escherichia coli

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.07.2009
1.740
2.317
188
Pozdrav drugari...

Frendu mi sestra koja ima oko godinu dana boluje od escherichia koli...Ima tko kakva saznanja dal kanabis pomaže pri suzbijanju ove bakterije iz ljudskog organizma??
 

2cv

Aktivan Član
09.01.2012
101
61
28
NE
Ja je isto imam pa konzumiram ulje pa ništa tako da sad imam antibiotike koje ne priporučujem jer nema nuspojeva kojeg nema muka totalna sad ču se obratiti na drugo alternativo koju radi jedan čovjek iz Bosne a rezultati su jako jako dobri.
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
Ovo je recept od časne sestre iz Posušja, za koju se zna dosta u Hrvatskoj i u BiH.pomaze kod svih bakterijskih uzrokovanih bolesti posebno E.coli ja bih ti ga preporucio
posto se radi o malom djetetu a ovaj ljek je putpuno bezopasan i fin za djete .Taj je ljek pomogo mnogim ljudima kojima antibiotici nisu ,isto tako ako oces ja imam jako dobar caj za to...

Korjen peršina oprati, pa samljeti na mašinu, a isto tako i limun. Sve ZAJEDNO izmiješati, u to staviti 20dkg meda i 2 dcl maslinovog ulja. Spremiti u čistu staklenku.



Posluživanje

Uzimati jednu veliku žlicu prije doručka, jednu prije večere, dok se sve ne potroši.
Poslije uzimanja lijeka napraviti nalaze. Ako ima još bakterija, lijek ponoviti još jednom dozom.

Sastojci



  • 25 dkg korjenpersina
  • 25 dkg limuna s korom
  • 20 dkg meda
  • 2 dcl maslinovog ulja
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tropico