Euro 2008

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ledo

Aktivan Član
12.11.2006
219
3
0
36
Realno gledano igra je bila razocaravajuca, trebalo bi napravit kao u Hokeju Divizija 1 i 2:)
Al danas sam kupio trubu, sesir... Dres i zastavice na autu vec imam, pa se nadam da cemo se sutra pokrenit:)
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
dobra ekipa su hrvati nece zacuditi ako pobede nemce drzim pesnice i sve sto treba danas navijamo svi za jednog jedan za sve pa da vide ono beli nemci kak se na balkanu igra fuca pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ZOKI je napisao(la):
dobra ekipa su hrvati nece zacuditi ako pobede nemce drzim pesnice i sve sto treba danas navijamo svi za jednog jedan za sve pa da vide ono beli nemci kak se na balkanu igra fuca pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.

samo jel neko gledoao kako cesi igraju nije bas za podceniti ok jesu izgubili od portugala al su bili bolji tokom celog meca tako da me nebi zacudilo da se cesi umesaju ze neku medalju... tako da i dalje tvrdim da hrvati i cesi 5u glavu samo napred....
 

green_goblin

Aktivan Član
13.11.2007
62
0
0
35
uu, bolesna utakmica, a u 'rvackoj se slavilo do jutra... bilo puuno vuve i cuge, a ja se probudio sa nepoznatom hrvatskom zastavom pored sebe :alien555:
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
auuff ne spominjite cugu
jos se rehabilitiram od medica

nema veze.. malo sam se podsjetio iz kojeg razloga ne pijem uopce (zadnji put prije sioc bio pijan prije 6mj).
enivej drago mi je da su austrijanci (nasa druga repka na euru sudeci po prezimenima) zabili gol u 93min, ostali u natjecanju i lansirali nas direkt u cetvrtfinale :))
GALACTIK FAMILY BABY
 

Ledo

Aktivan Član
12.11.2006
219
3
0
36
Stvarno ljudi igrali smo kao ludi, u gradu je bilo ludilo strasno nesta. I ja sam imao problema vezano za unlimited cuge. Samo sto sam se zadnji put napio prosli tjedan:)
Nego onaj Olic nije normalan, lik koda je na skuteru... Ako ovako nastavimo, sa Cesima il Turcima nebi trebali imat problema...
 

green_goblin

Aktivan Član
13.11.2007
62
0
0
35
Vutragenjo je napisao(la):
Samo da znate da su i vasi susjedi navijali za vas samo naprijed!

:thewave:
svaka cast, svaka cast...

ma meni bude ok kad ne cugam zestu, u suprotnom jako rijetko prodje vecer dobro... nebudem normalan :kackepieksen:
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Vutragenjo je napisao(la):
Samo da znate da su i vasi susjedi navijali za vas samo naprijed!

:thewave:

Da znate da i mi vas podrzavamo i navijamp...LOL..:icon_biggrin:
Skupili smo se ja, moji stari, neki moji i njegovi prijatelji, pa zajedno navijali..
:thewave:
:thewave: