Experiment 0.5l Grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

RolamPoKraju

Aktivan Član
10.07.2013
66
72
18
Au bajo, po mom nekom mišljenju džabe si trošio struju. Bez uvrede, ali te biljčice mi izgledaju kao kopriva, ne liče uopšte na vutru koliko su se istraumirale :nana: :knockknock:
 

RolamPoKraju

Aktivan Član
10.07.2013
66
72
18
ChiliHead je napisao(la):
Mogao je da izvuče nešto da je radio sve kako treba.
Sad gledam na netu,po stranim foumima su ljudi organizovali "SHOT GLASS GROW CONTEST" iliti uzgoj u čašicama za rakiju :D

HAHAHAHAHA, a jeste sad osećam da će krenuti da ih sade u čepove od koka kole :ludaci_lol: Nego meni ovo izgleda realno metodom da je redovno orezivao koren ili šta već kako su uspeli to da izvedu. Što je najgore od ovih malih biljčica može se izvući jedan džok i dalje gledam i nevera refreshovao sam stranicu 10 puta :smoke18:
 

Cofke

Do Shivaya!
09.03.2014
245
322
63
Moze jedan dzok od ovog al daje presadio u kantu od 25l ili direk u zemlju mogao bi mnogo vise da srola
Mada ja msm da ovi ljudi su cisto iz zezancije zasadili nisu ni planirali ubrati nesto od ovoga :D
 
ma znam druze znam :D , ali sta ces, kad malo bolje razmislim , ovako je stealth , ali malo glupo zvuci " grow u pricijem gnijezdu " haha' , malo cudno , al' sta je tu je , onako okolo ovih posudica ima one imele - mele kako se vec kaze , pa su zasticene maksimalno , pricvrscene su zicom koju sam nasao u gnijezdu , brijem da je ovo bilo gnijezdo svraka,vrana jer su one pozdate da vole sve sto sija , ,u gnijezdu sam nasao nesto slicno privjesku , ispostavila se da je srebro ,ima onaj zig 925 :D , haha' :D , svako moze radit' grow u gnijezdu pa makar i u posudi od 0.5 L , sta fali xd. , osim sto je stealth , nema mnogo nametnika , sa zemlje se ne vidi , a iz zraka jos teze :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RolamPoKraju