experiment cvetajne u maju...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
pa ja sam od lustova napravio (viska listova)
ne znam otprilike puna kutija od cigareta i dobio sam tolko kolko je na slici..
glupo mi je pusiti te listove tako da sam izvado to sto mi treba.. :)
 

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
159
13
0
36
ma sam ti nju pusti pa češ opet berbu imat u 1o mjes3ecu :)
garant... taman kad čito post konto sam da nisi osjeko stablo cjelo :) ko da si me čuo :D
hehehehe
predobro...
modje se više puta cvijetanje obavit al kazu da kvaliteta slabi što duže ju držiš zivom to gledo negd il u perfect gardens ili redi set gro... tak da je uspjeh zajamčen !
teraaaaaaaaj :)
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
a iskreno da ti kzaem da uopste nije oslabio kvalitet nego je cak i dobil na kvalitetu secam se cvetova od prosle godine bila je lepseg mirisa i laganij rad al duzina rada ista sad je ko tvor smrdljiva al opet se oseti taj isti miris sumske jagode. juce sam probao jos dok je bila mokra zavrnulo me je posteno cak i vise od onog cveta sto je bio prosle g. al to su sad nijanse..
sve u svemu ovaj je jaca nije stond a ni ona prosli put nije bila stond al je bila veca laganica..
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
samo da javim maznuli mi biljku lopovi i probisveti cak i licumeri hahha.. tako da nista od experimenta al bio sam na sajtu pre 30 dana biljka se ponovo vratila u vege pa i u cvetanje kolicina bi bila ista kao i u maju.. zao mi sto niasm dovrsio dnevnik ... pozdrav ljudi pa nekom drugim putem valda
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
957
1.458
163
Mozda probam nesto slicno ali sa namerom da izdrzi do novembra :)

Odlican dnevnik , tek sad sam ga procitao , a prekoristan je ... Bravoo Zoki
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
pa nemoz do novembra kad budes imao hedove krajem maja ,,, moras ih ubrati jel kad krene vegetacija ti hedovi ce propasti..
 
24.06.2010
4
0
0
47
ZOKI je napisao(la):
pa nemoz do novembra kad budes imao hedove krajem maja ,,, moras ih ubrati jel kad krene vegetacija ti hedovi ce propasti..
da ali... svi ti cvetovi bi se pretvorile u grane pune cvetova!
imao sam nesto slicno, matora biljka oko godinu dana krenula da cveta u istom periosu, nisam je dirao kada je krenula vegetacija ponovo nego sam je pustio da vidim sta ce biti. sva se rastegla imao sam odlican prinos krajem septembra, a da ne pricam o kvalitetu :)
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
***** ti temu :) hhhhahahaha ovo mi jedan od omiljenih dnevnika al ima ih jos na forumu brdo...

sve je moguce sa malo paznje i dobrog vermena

zna te vi zato je cak noris tako jak, e zato sto vezba za jedan dan dva puta na dan...
 
25.05.2011
18
2
0
31
Upravo sam se probudio, zapalio joint, i namjera mi je bila lutati ovim forumom, slusat dubstep i uzivat...naletio sam na ovaj dnevnik- Zoki veliki rispekt imas od mene! :thumb:
Ono sto me je ocaralo je to sto je ta biljka prozivjela sve i svasta i na kraju sva zbunjena da dobar urod i kvalitetu. Cak sam se i ja zaljubio :rasta1: i na kraju slican zavrsetak kao i kod onih spanjolskih sapunica, jako mi je zao zbog krađe jer znam odprilike kako je to. Moj kolega je imao biljku pred branje. Bila je poprililicno visoka i puna sočnih hedova. Ulozio je mnogo vremena, strpljenja i najvaznije ljubavi, par dana prije berbe zateko je potpuno izrezanu biljku bez ijednog lista, ostala je samo glavna stabljika koja se bez zivota njihala na vjetru. :sad2:...Nakon toga smo svi zajedno tugovali...

ali uglavnom, bravo za biljku...ja vjerujem da koliko ti das biljci paznje i ljubavi, ona ce uzvratiti duplo i to je formula za dobar dim! :icon_mrgreen: