Female Seeds C99 - 70W HPS PC grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
puno zelenjave i dlacica prode kroz najlonke..isprobano, probao sam na masu vrsta tkanina, filtera, mrezica i gluposti..najbolje mi se pokazala ona mrezica od zvucnika(onamekana tkanina)..samo da sam prosijao 2 put mozda bi bilo jos cisce

.
DSCN4126.jpg


DSCN4129.jpg
 

fat_troll

Aktivan Član
18.09.2012
318
160
43
44
opa... di se to može nabaviti i što je to točno? mislim, šta da kažem teti kad me pita 'što trebate'?
hvala!
 

Extra

Aktivan Član
24.08.2013
151
145
43
10
To ti je filter za boju koji koriste lakireri kod usipavanja boje u pistolj za kompresor, mislim da kosta 2,50kn komad, znaci trazi u trgovinama boja i lakova.. :vb_wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: fat_troll

fat_troll

Aktivan Član
18.09.2012
318
160
43
44
Evo, napokon, 6.4. pala berba.
Svi su trihomi mliječni, tek tu i tamo pokoji crveni.
Odmah se u startu ispričavam zbog kvalitete slika...

Zadnja slika prije rezanja...



Otrimano (da, znam da smo trebali i jače otrimati, ali svi listovi koje smo ostavili bili su prepuni trihoma, tako da je sve to dobro ;)


Korjen...


Sušenje - tu sam se ulovio da sam morao odmah biti kreativan, dakle nema pripreme: smisli rješenje odmah, sad.


Sušilo se nešto manje od tjedan dana (nisam pazio), do na opip nije bilo suho, manje grane krckale, a deblje još bile malko žilave.

I onda u teglu...


Eh sad. smoke report:
Vrhovi su prilično fluffy, ali turbo ljepljivi, i bez škarica zaboravite rolanje.
Dakle, prvi put smo buraz i ja spržili jednu king size rizlu, malo duhana, mali vrhić.
Miris iz tegle je vrlo intenzavan, mješavina nečeg kiselkasto slatkastog i intenzivnog mirise svježe pokošene trave. I vrlo, vrlo jak, čovjek se može zakašljati ako punim plućima udahne taj miris iz tegle.
Od onog famoznog okusa po ananasu ili čemu li nema ni o. Baš ništa. Istina, vrlo je, VRLO ugodna za pušenje, ne grebe, nema one fuj gorčine ni fuj okusa u ustima, baš je onako 'čista' za pušiti. Može se udahnuti punim plućima a da se ne zakašlje. Nadam se da će se okus pojaviti kjuranjem, ali ako se i ne pojavi, nema veze:
Efekti: eeeh sad: prvi put smo buraz i ja spržili jednu malu, i... ništa. Gledamo se, gledamo opušak, pitam ja 'kaj, da zrolamo još jednu staru?', veli on ajde, al polako. No dok smo došli do sobe....
Trava udara lagano i sa vremenskim odmakom. Tek nakon 5+ minuta, počnu lagano trnci, laganica u glavi neka, lagana sreća. Dok smo se spustili do sobe... u glavi FIJUUUU....
Smijeh, euforija, 'srećica', zajebancija. Gledali smo 'Family guy' i valjali se, ali valjali po fotelji od smijeha. Totalna oluja u glavi, sto ideja, sere se sto na sat, ali, zanimljivo, kad si zabriješ nešto i kreneš objašnjavati, ne pogubiš s ena pola puta, nego stvarno i izvedeš to do kraja, ma kakvu bedastoću pričao. Dakle ostane ti, koncentracija ti ne pobjegne, čist si, samo pričaš gluposti ;)
Dakle, udara podmuklo, ali kad te kresne.... OMG
Spavanje mogu zaboraviti, misli i brije se same izmjenjuju, doslovno lunapark u glavi.
Nakon par sati, i ovo mi je pre super, pušta i kao da se ništa nije dogodilo. Nema da me zakuca, nema da sam u ***** i da mi se ništa ne da, nema da odem spavati. Kao da se ništa nije dogodilo.
Oči su, naravno, krvave ko da sam pol dana švasao.
Kad bih morao opisati efekt, onda je ulični hibrid kao čupavac kojim se pokriješ, dok je ovo kao žilet kojeg gurneš u glavu i dobro promućkaš. Dakle body efekt nula, ali majko isusova, šta se događa iznutra ;)

Što se tiče količine, nisam još izvagao, moram dofurat vagu. Iskreno ne mogu procijeniti koliko bi to bilo, javim kad saznam.

Što reći na kraju?
Ja sam osobno i više nego zadovoljan growom.
Bilo je burno, ali istovremeno i poučno, i vrlo, vrlo zabavno.
Količinom sam zadovoljan koliko - toliko, ali sam zato kvalitetom pre PRE PRE zadovoljan.

Hvala svima na praćenju, podršci, savjetima.
POzdrav i vidimo se opet uskoro!

:smoke18:
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
neka odstoji još malo u tegli (ako bude izdržala toliko), pa ćeš vidjeti okusa i mirisa. treba dosta dugo da to dođe na svoje...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: fat_troll
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.