Forum Blog

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
koliko mi se čini blogove vole spameri, Na "starom" forumu je bilo više pitanja u blogovima nego blogova kakvi bi trebali biti. Mislim da nije problem da ih nema za sada.
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Ne bi bilo lose, umjesto bloga, otvoriti temu o nauci i religiji ili o filozofiji ili nesto slicno zadati kao temu, pa ko voli o tome uz kafu i dim neka pise, ne trazi hljeba.
Besmisleno je pisati nesto, makar to usputno bilo, pa da to pisanje zavrsi u kanti za smece.

Iskreno se nadam pozitivnom rjesenju po pitanju vutra bloga, bilo da se preseli pod neku temu ili da se ubaci nova tema ili nekakav podforum gdje bi to stajalo.
Filozofija je pregledana 31.000 puta i pretpostavljam, pod uslovom je statistika tacna, da se bar desetak citaoca registrovalo na forum, bas zbog takve teme.

Sebe smatram prijateljem foruma i nadam se da i forum gaji isto osjecanje za mene, pa ne zamjerite sto upadam u ovu rezervisanu temu :)
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.735
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Greenpower1 je napisao(la):
koliko mi se čini blogove vole spameri, Na "starom" forumu je bilo više pitanja u blogovima nego blogova kakvi bi trebali biti. Mislim da nije problem da ih nema za sada.

Ja sam brisao spam koliko sam mogao preko baze neki uput smo sastavili jer nije nacina da se obrisu svi spameri i svi njihovi postovi odjednom. A posto ih je toliko bilo brzo sam se smorio brisanjem pa sam nekako uspio da ih sve oznacim neaktivnim/zakljucanim. Ali kao takve moderi ih vide. Svi ostali clanovi su normalno koristili blog bez spama (valjda). Prilikom prebacivanja na novi forum opet sve moralo ispocetka ali barem nema novog spama. Lakse se oznacavaju spameri itd

Medjutim blog je rodjen da izumre pored foruma jer imas gomilu ljudi koje mrzi da cita i jos vecu gomilu koju mrzi da pise. Mislim da nemamo ni dovoljno aktivnih clanova koji bi pisali blogove. Onaj blog od Romea i jeste kao forum post odradjen. Kako god zelite blog je i dalje aktivan na:

https://www.vutra.org/blogs/


P.S. Nemam pojma kako da prebacim blog u forum post :(
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Naravno da ima onih koji pisu blogove ;)
Upravo prevodim jedan strucni clanak s engleskog na hrvatski pa cu blogirati to.