FOTO ALBUM Galerija - *BEZ komentara*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zxw

Aktivan Član
14.07.2016
199
1.660
143
27
27.08.17' dolazim na sajt polahko se sunjam kroz raslinje spustam vodu na jedno mjesto i reko prvo cu automata da obidjem. Dolazim iza sikare nadvirujem se i nevidim vrh pomisli opet ga vjetar oborio prilazim blize i imam sta da vidim kolac iscupan stoji oboren a na mjestu gdje je bio moj omiljeni automat ugledam samo rupu....Panicno se okrenem i brzinom preletim po sajtu ostale biljke nisu dirane izgleda bile prevelike da i njih ponese. Sjedam kod zadnje biljke i bacim se u razmisljanje kako i sta, nepronalazim rijesenje zalijem ih i uputim se kuci. Citavu noc nespavam, kontam i skontam moram ih maknut odatle kako i sta tad mi jos nije jasno....Uglavnom uz malo muke sve biljke su iskopane i uz maksimalnu sigurnost uspjesno prebacene na novi sajt na kojem sada pumpaju i lijepo napreduju, mada automata nikad u zivotu necu prezalit.....
Evo slika nekih od cura:
BBCC Special 168 dan rsz_img_6976.jpg rsz_img_6980.jpg IMG_6989.JPG H1 domaja takodje 168dan rsz_img_6991.jpg rsz_img_6985.jpg rsz_img_6993.jpg Zivili ;) rsz_img_6996.jpg