Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

pero123

Aktivan Član
11.10.2011
98
129
43
sharplaninac je napisao(la):
btw. po pricama ocevidaca , puzevi svake naredne godine postaju sve opakiji i opakiji. mislim da ih ne bi zaustavio ni http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20090531094505/terminator/images/7/7a/Terminator2_1.gif a di ce puzomor, pesticidi itd.
tarzane , presadi to sto prije, ukopaj do zutih listova.

koljega jebamu isus mater.. ja sam sve resil sa zagorom .. to mi na vockama dobro dela dela i na ganji .. e a kaj nebum vec dalje gluposti govoril denes sam isal glet nakon kaj sam dosal z njemacke.. i zamalo sam opal na rit.. ubiti tu je video pak pogledajte ak vam je volja ..
e je .. to je sve vise manje na divlje naprovljeno .. 4 automatiki kaj su poceli rasti (auto bombx 2, webli i anubis)nakon 3 tjedna presađivanja i dva white widow.. ostalo sve domaca roba.. neke mi se kazeju kao da im fali nekvi mikroelementi al to je valjda zbog toga jer sam v 10 mj prosle god bacil tu oko 10 kil globusa i dalje nikaj niti kupljena zemlja nist.. kreten znam i sam .. al jbg.. budem sad s plantelom (pol preporucene) sutra zalijal pa se vidimo za 2 tjedna bude bolje .. vozdra drugovi
https://vimeo.com/67401483
 
  • Sviđa mi se
Reactions: giovanni007

giovanni007

Aktivan Član
04.04.2013
134
200
43
91
Rio de Janeiro
zagORblunt je napisao(la):
evo ja sam obećao update, pa evo situacije. dodao sam joj zemlje do kraja kao što su mi rekli, vrijeme se poboljšava pa i ona izgleda malo bolje.
što vi mislite?
jedino me možda brine što se malo nagnula, neznam je li to zbog težine listova ili nečeg drugog.
Moja preporuka da ih presadiš dok su još male i staviš preko pola boce od 2l da ih zaštitiš dok ne krenu.Ja sam se zajebao pa čekao da još izrastu,sad sam shvatio da je bilo bolje da sam ih stavio u prirodu dok su bile tako male...

***
Ovo su moje ljepotice,zadnjih 7 dana su dobro napredovale. Jedna mi malo slaba a ostale sam se iznenadio kad sam ih danas vidio.
Srećom da sam ih prekrio plastičnim bocama da ih zaštitim od štetočina a zaštitio sam ih i od leda koji je padao prije par dana.
http://postimg.org/gallery/1vq83k8a/
 

giovanni007

Aktivan Član
04.04.2013
134
200
43
91
Rio de Janeiro
My name is... Sem je napisao(la):
od cega je zemlja tako crvena

Na moru je zemlja crvena,to sam samo prekrio humus da ne odudara puno od okoline. To mi je višak zemlje koju sam iskopao a ispod nje je terra magma.
Moram još da prekrijem nekakvom suhom travom da se ne vidi da je kopano i da preko ljetnih sušnih dana zadrži vlagu.To inače svi koriste na moru zbog visokih temp
Dali mislite dali im trebam vrh odrezati ili će se sama razgranati?
Ako neko ima da zna kada se zaliva sa recimo otopinom Plantela dali da stavim manju kocentraciju otopine ili po uputstvu i sa kojom količinom odprilike da zalivam?
 

BJN

Aktivan Član
09.08.2011
48
55
0
37
2013 outdoor

DSCI0154.jpg


DSCI0158.jpg


DSCI0160.jpg


DSCI0163.jpg


DSCI0164.jpg


Mesec dana nisam isao i posle sam imao sta da zateknem, bile su visine 10-15 cm a sada je najmanja oko 30 cm a najveca oko 60 cm. Kisa i hydrogel su dobro odradili posao za sada ;)
 

giovanni007

Aktivan Član
04.04.2013
134
200
43
91
Rio de Janeiro
zagORblunt je napisao(la):
evo prošao je koji dan, sunce je sve jače pa se i bilja malo razjačala,
i dalje je dosta izdužena pa mislim ju dublje ukopati kad ju stavim na sajt.
na sajt cu ju premjestiti kroz tjedan dana, a evo kako ona izgleda sada:

Možeš ih već sada presaditi lakše će preboliti stres. Uzmi bocu od 2L prereži na pola i prekrij ih da ih zaštitiš od štetočina dok ne izrastu, izbuši par rupa da imaju zraka ili skini čep.
 

BJN

Aktivan Član
09.08.2011
48
55
0
37
s0va je napisao(la):
Ja mislim da nisi trebao da sadis one 3 onako blizu jedne drugih... kad se razviju gurace se za sunce. Ali za sad super izgledaju. :thumb:
Na svakom sajtu imam po 2-3, to je neka navodno jamajcanska fora, oni bace 5-6 semenki na isto mesto i puste biljke da se bore, najveca i najjaca ce da prezivi :)
Ipak, ja cu da uzmem da ih vezem kanapom, i svaku cu da blago zakosim na razlicitu stranu tako da sve imaju dovoljno svetla...
Inace, nema bolje stvari od kupovnog humusa i hidrogela, zemlju sam nasao povoljno preko kosta 2.5e 50l, a hidrogel je oko 1000 dinara... valjda ce se na kraju sve isplatiti
 
18.07.2011
20
12
0
34
giovanni007 je napisao(la):
Možeš ih već sada presaditi lakše će preboliti stres. Uzmi bocu od 2L prereži na pola i prekrij ih da ih zaštitiš od štetočina dok ne izrastu, izbuši par rupa da imaju zraka ili skini čep.
pa evo, jučer sam malo prošetao s psom i našao jedno zanimljivo mjesto. pobacao sam nešto sitniša na samom sajtu i oko njega, i postavio neke suhe grane u uzorak koji sam fotkao. sad, ako se vratim tamo za 5-6 dana i nešto ne štima znat ću da tražim dalje. ideju sam dobio na forumu, ne sjećam se tko je točno to napisao, ali ideja je vrhunska :respect:

e sad, što se tiče samog presađivanja, pročitao sam topike i kužim kako to ide (otprilike). zanima me da li da pognojim zemlju na sajtu kad iskopam rupu i dodam kupovnu zemlju (obzirom da je biljčica još dosta malena, ali ima preko 20 dana)?
koliko često bi ju trebao obilaziti? mislio sam svaka 2-3 dana proć s vodom i škaricama.
ako ima još nešto na što bi trebao pripaziti, volio bih čuti savjet nekog iskusnijeg.

e da, i ova dva najdonja lista su mi lagano požutila, vidi se i na slici koju sam postao. da li da se brinem oko toga? je li to nedostatak nečega?