Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

giovanni007

Aktivan Član
04.04.2013
134
200
43
91
Rio de Janeiro
Možda je puno vremena da čekaš da vidiš dali je siguran,recimo ne bude pa opet čekaš biljke.Ja koliko se kužim da bi trebale već biti spremne za presadjivanje opet neka iskusniji me isprave.Po meni najbolje je neki gustiš da očistiš di je teško doći,iskopaš rupe..staviš neku bolju kupovnu zemlju i posadiš.Zalivati ne trebaš jer kupovna zemlja već ima dovoljno vlage.Možeš ih prekriti bocama od dvije litre ili većimUzmeš veću bocu prerezeš na pola izbušiš rupe i staviš preko da ih zaštitis od štetočina...Mislim da će ti ostali reci još neke stvari...
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
Knele,Srbine...ili sam se ja preduv'o,ili su ti fotke u izmaglici :D
lepo izgledaju,sve ok,ali je i još rano za prognoze....zasad sve deluje OK..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Sry na DP, sta cu vam ja kad ne pisete xD

Menkice zabijene u posudice u Terra Magmu i stavljene na terasu dok ne probiju van i malo narastu, planiram ih tjedan dana drzat u posudicama i onda u zemlju na sajt.




:)
 
18.07.2011
20
12
0
34
imam mozda mali problem, bar se nadam da nije nis strasno. ta dva najniža listića ne izgledaju baš lipo, blijedožućkasti su i s unutarnje strane malo ljubičasti.
pretpostavljam da fali magnezij? neki brzi savjet? quickfix? ili je vrijeme da dobije prvu dozu gnojiva.
 

giovanni007

Aktivan Član
04.04.2013
134
200
43
91
Rio de Janeiro
Ja sam ovih dana shvatio koliko znači gnjojenje i kakav utjecaj ima na rast biljki.Prvi link su slike slikane 02.06 i biljke su sve neke jadne,08.06 sam otišao i situacija je bila skoro ista i onda sam ih zalio sa Plantelom. Drugi link, slike sam slikao 11.06 sad možete vidjeti koja je razlika i kako napreduju.Tako da mnogi kao ja i nisu neki groweri sad mogu vidjeti dali im fali hrane biljkama.
Slike od 11.06 http://postimg.org/gallery/2jp8t2iy/
Slike od 02.06 http://postimg.org/gallery/1vq83k8a/
Sorry..evo ispravak.
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Zagor, u kojoj zemlji sadiš? NIKAKO sad gnojiti dok je beba, onda se možeš oprostiti s njima...


A ti, Giovanni, nevaljaju ti linkovi :)
 

s0va

Aktivan Član
17.01.2013
332
315
63
32
giovanni007 je napisao(la):
Ja sam ovih dana shvatio koliko znači gnjojenje i kakav utjecaj ima na rast biljki.Prvi link su slike slikane 02.06 i biljke su sve neke jadne,08.06 sam otišao i situacija je bila skoro ista i onda sam ih zalio sa Plantelom. Drugi link, slike sam slikao 11.06 sad možete vidjeti koja je razlika i kako napreduju.Tako da mnogi kao ja i nisu neki groweri sad mogu vidjeti dali im fali hrane biljkama.
Slike od 11.06 http://postimg.org/gallery/2jp8t2iy/
Slike od 02.06 http://postimg.org/gallery/1vq83k8a/
Sorry..evo ispravak
Dobro izgledaju, samo.

Predpostavljam da si hteo da ih "kamufliras" sa onom suvom travom preko zemlje... meni to izgleda kao da si nacrtao metu oko njih... tako je mnogo uocljivije.
 

giovanni007

Aktivan Član
04.04.2013
134
200
43
91
Rio de Janeiro
s0va je napisao(la):
Dobro izgledaju, samo.

Predpostavljam da si hteo da ih "kamufliras" sa onom suvom travom preko zemlje... meni to izgleda kao da si nacrtao metu oko njih... tako je mnogo uocljivije.

Njiva je puno zarasla i puna suhe trave,ne pada mi na pamet čime bi mogao da ih zakamufliram.
Travom sam prekrio višak zemlje da je manje uočljivo al ipak se još vidi.
 
18.07.2011
20
12
0
34
Big L je napisao(la):
Zagor, u kojoj zemlji sadiš? NIKAKO sad gnojiti dok je beba, onda se možeš oprostiti s njima...


A ti, Giovanni, nevaljaju ti linkovi :)

neka Agro zemlja, ph je od 5,0 do 6,5. čuj, stara mi je biljka mjesec dana, iako izgleda prilično nerazvijeno, zbog petog mjeseca koji je bio dosta hladan i kišovit. našao sam sajt, mislio ubacit terramagmu na sajt i pognojit malo plantelom...jer sad fkt ti donji listići trule a gore izgleda super, zeleno bez premca i samo nastavlja da raste.
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Pa ako je tako, onda nema razloga za brigu, zna se to dogodit u outdooru da donji listovi se sprže, ako je ostatak biljke zelen i vidiš da lijepo napreduje onda je sve ok....

Ali gnojit nemoj ako je jos jako mala
 
18.07.2011
20
12
0
34
tnx. pustit ću ju još cca tjedan dana da se još malo ojača, jer sad je temp od 25 - 30 po danu, i ona je na suncu većinu vremena. onda ide na sajt, okačit ću fotke za koji dan
 

iggim

Aktivan Član
22.08.2012
69
343
53
39
evo nesto i od mene,potopljeno u koprivu noc pre klijanja
Slika_0025.jpg
 

golub mira

južno od mjesta gdje sjevera nema
27.05.2013
442
2.022
163
34i1oqx.jpg


Evo upravo došo sa zaljevanja, ovako to izgleda, ova manja desno je biljka koja bi bila iste veličine da mi je nije pas potrgao pedalj od zemlje.
Velika je curica a manja koja se fino oporavlja, još ništa.
Imam još 2 tjedna fore pa idem na put od 45 dana. Za sad sam gnojio samo slavolom, u planu mi je još 5 puta otić u obilazak i pognojit curicu crvenom plantelom pa kak joj bude dok se nevratim.
Nadam se da će manja za dva tjedna pokazati spol, ak ne ide van pa makar i curica bila.
 
18.07.2011
20
12
0
34
evo moje domaje, sunce zapržilo i krenula je jebački se širit i rast. u zadnjih 2-3 dana se poduplala praktički. :D
i dalje me nerviraju ti donji listići koji trule, na vrhu je zelena i nema nikakvih problema. ide na sajt za par dana,
a ja i dalje razmišljam, gnojiti ili ne? ima preko mjesec dana, i očito joj nešto fali :/

 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedoye and usrname

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Moje mišljenje je da je tebi zemlja u k.....


mislim da bi vise dobio da novu posadis u pravu zemlju nego da se s ovom mucis do kraja, pa premalena je za mjesec dana starosti izgleda kao da ima 7 dana