Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
pa... tamo negde marta, aprila .. bi odlično znao šta je s njom ... kad se otanji zimnica pa skupljaš mrve hahha ... ko ne radi indor ..

A taj miris oko biljka u cvetu - to kao oblak oko njih - u prečniku najmanje pet - šest metara ...

Koliko li samo etarskog ulja ode tako i kakva je to mašinerija i eksplozija energije iz biljke .
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
jel imas neki trim bowl ili nesot slicno? ili samo makazama? ja sma morao da uzmem one cinije za trimanje,tako da opisem eto..doneo mi drugar iz asutrije,platio 130e..cekao par nedelja..i na kraju zaebana serija,nije radilo..zamisli razocarenja kad sam doso kuci sa 5 biljoza i kao sav moderan,sad cu ja to zavrsim za sat vremena xD

poslase mi deo u zamenu..videcemo,samo sto sad nemam gde da testiram..


slazem se,ja sma imao problema..naso mi je lovac sajt..ostala je bila jedna velika biljka i nesto sitno biljoza u skasijama u vege..sto je prebaceno iz indoora i na cekanju bilo u outu na milost i nemilost..

poenta je da kad se cisti sajt,kad se skidaju biljke..mnogo je sve upecatljivije..do tad biljke lepo popunjavaju prostor,a kad skines 4-5 od jendom rupa se pojavi..i primetno je..eto vise meseci niko nije izvalio,ni jedan moguci problem..i sad kad su uveliko hedine u teglama iznenadjenje..neprijatno..

ali stigao sma da pobacam i ostale saksije i da sasecem tu jednu biljku veliku..najvece hedove sacuvao..ovo manje sve pobacao..pola da kazem ubrano..

jos jedan savet za out,pratiti okolinu,okolno rastinje,zbunje i drvece..kako menja boju..tako bi trebala i nasa biljka..ne pricam sad o kvalitetu,produkciji,gramazi.. ako hocete da bude sajt sto manje upecatljiv na jesen,manje hranite pri kraju i nek se biljka stapa sa okolnom vegetacijom..

kad su njive uveliko pozutele moje su pucale od zelenila..al opet niko nije nabasao do samog kraja..

pozdrav i ovima koji su uspesno zavrsili,i ovima koji nisu..sta da vam kazem..zaeban sport i hobi,najjaci opstaju xD
Gledam već godinama nešto al još uvijek sve pješice odrađujem.
Staromodan tip,šta ćeš :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: banovan240

Nogud

“Bolje piti vodu nego naftu.“
24.08.2017
530
841
113
Ona najveća i najsporija biljka Amherst Sour Diesel
kako podnosi ove promene vremena i vlagu? ne mogu da procenim koliko je izrasla inace lepo izgleda, drugar je imao dizela prosle godine oprasenog sa nekim domacinom, stekao seme i posadio ove godine, medjutim biljka cak ni nepodseca na onu od prosle godine...
 

turpija234

Aktivan Član
07.06.2015
227
831
93
35
Skinuo sam i poslednju preostalu biljanu. Temperature su veoma niske,nocu dolaze blizu nule,dani tmurni bez sunca sa dosta kise,nije mogla da napreduje. Da se ne lazemo falilo joj je jos nekih 10 dana i vise,ali sta je tu je. Popunilo se dovoljno. Dosta sam imao sitnih hedova i popcorna,prozracni su i ne tako tvrdi,a glavni hedovi dosta tvrdji. Sa obzirom da sam malo kasnije krenuo,uveliko je bio jul,ja sam prezadovoljan. I dalje zalim za one tri sto su mi ukrali dusmani,bice bolje dogodine. Evo i po koja slicica.
20171025_232632.jpg
20171025_232639.jpg
Svima zelim srecnu zavrsnicu i puno masnog. Pozdrav drugari
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Prelijepa je ova biljka NO.
Moja je polovica na sušenju,a drugu polovicu ostavio još na debljanju,a i dobio sam poklon od drage žene jer kaže da kad krene vrijeme za trimanje mene nema ni za lijek po nekoliko dana i noči :D
Poklon je u željnom iščekivanju,nije na motor al za moje potrebe i više nego dovoljan.
$_57.jpg
Žena je zakon!
 

banovan240

Banned
Banovan
20.03.2012
869
2.266
163
Srbija
Prelijepa je ova biljka NO.
Moja je polovica na sušenju,a drugu polovicu ostavio još na debljanju,a i dobio sam poklon od drage žene jer kaže da kad krene vrijeme za trimanje mene nema ni za lijek po nekoliko dana i noči :D
Poklon je u željnom iščekivanju,nije na motor al za moje potrebe i više nego dovoljan.
Pogledajte prilog 176815
Žena je zakon!

Jaao felte, to je to.. Je l radi? Meni stiglo i ne radi, kaze prodavac u 4 godine kolko prodaju.. Prva losa serija.. Cekam rezervni deo, i ne znam da l ce popraviti stvar.. Seca je prosla svakako..
Nisam ni mrezu ni trimer iskoristio xd
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
@turpija234 galaxy je skinut prije 5 dana. Išao ga obić i šok i nevjerica :eek:. Glupe gusjenice kako sam skinuo criticala koji je bio par metara od galaxyja lagano preselile na njega i nabile plijesni na skoro sve vrhove. Kiša se bila spremala i nije bilo smisla više čekati, nego spasit što se spasit da i ispalo je pristojno. Izgubio cca. oko 30% od nje kad sam je zpedikirao i trenutno je na sušenju, bit će degustirana kroz par dana :joint2:.
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Jaao felte, to je to.. Je l radi? Meni stiglo i ne radi, kaze prodavac u 4 godine kolko prodaju.. Prva losa serija.. Cekam rezervni deo, i ne znam da l ce popraviti stvar.. Seca je prosla svakako..
Nisam ni mrezu ni trimer iskoristio xd
Nisam,u željnom je išćekivanju kao što sam napisao.Ma bit će ok,odmah kako mi je pokazala kontaktirao sam shop koji se nalazi u UK i sve ok.Dolazi DPD-om,nisam želio normalnim putem da ne čekam 14 dana.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: banovan240