Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

• Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko web plejera. Slušamo se!
Hesi Canna iGrow Mills Nutrients

zola

Aktivan Član
11.12.2012
214
367
63
28
Jamaica
05.09.2016
58
221
33
Oba semena su iz DP mixa. Isti dan stavljene na bubrenje, isti dan proklijale i isti dan zabodene u prvu saksiju. ALI mojom greškom jedno seme zabadam u prošlogodišnju saksiju sa zemljom i to nisam skontao do pre 10 tak dana. Promenuo sam zemlju dobro je nahranio i najzad je krenula. Sativudža neka koja će biti do nove godine valjda :D Evo fotke od nje i za nju sada već monstrum klasića :D download.png SDC17747.JPG

Perohrcak

Aktivan Član
05.03.2017
54
332
53
25
Split
@Felt druze opet ces oborit sa tim stinkyem. Evo par slikica od danas, topirani NL 51 dan star,jucer doza bloom+pk,danas poprskan s smc spider mite control-om(17,5ml na 700ml vode), morao sam pazljivo prskat jer je 15tak dana u cvijetu,a ne preporucuje se prskat po njima, nadam se da im nece skodit par kapljica. @Prcula vidi mog NL(sl2.), u proslogodisnjem potgrondu H.otvoren je prosle godine u 5-om ili 6-om mjesecu potroseno vise od pola i od tada je stao na sajtu sve do 20.04 ove godine. image.jpeg image.jpeg

Prilozi

16.06.2018
5
39
13
26
Pozdrav , evo mene posle 13-14 dana na forumu a i na sajtu nisam isto toliko bio(jednom samo otisao zalio sa floravitom).Ubi me vreme bas (prosle godine susa nenormalna,ove nigde sunca u Junu/6mesecu),presadio sam ih na sajt vrlo rano ove godine i ispalo je dobro jer april i maj su bili dobri.
Ko je pratio videli ste da sam imao problema sa mudonjama do 27.06 od 12 biljki 3 su odsecena i evo danas odem na sajt posle duzeg vremena(nije bilo potrebe kisa svaki dan,cak i grad) i ugledam veliki napredak ,ali pojavilo se jos 3 mudonje i sta cu odma seci.Tako da sam ostao "samo" sa 6(jedna kasni malo i izgleda mi i da je i ona mudonja 98%,bila je slucajno zgazena pa se oporavljala),semena su ulicna.
Jednu zenku sam LST odradio jer imam dosta biljki koje su otisle previse u visinu,a ostale samo "obrezao" , pocistio sajt od travki raznih uzrokovane obilnim padavinama i ostavio prirodi da odradi svoje,2 su moje visine (1.82m) i izgleda mi da ce mozda jos malo u vis ludilo.
Pratim vremensku prog. i od sutra bi trebalo sunce da bude i temperature koje odgovaraju Julu/7om mesecu,bas mi je sunce preko potrebno.
Nazalost mobilni nisam poneo ,tako da slike obecavam danas u toku dana ili sutra eventualno,evo dve od 27.06 nije ceo sajt obuhvacen
Bio sam ovih dana na sajtu dva puta kako je pocelo sunce pomalo da se probija(poslednja dva dana konstantno je bilo sunca nije bilokise pa sam zalio sa floravit cvet),ovo sto mi je ostalo od biljaka lepo napreduju i samo da nastavi vreme ovako da bude bice dobro,e sad jutros kad sam otisao malo neprijatno "iznenadjenje".
Iz prethodnog posta mozete videti da sam imao problema sa muzijacima 8 od 13,ostalo mi 5 zenki ali nesto mi se bar meni cudno desilo biljka koja je do pre 3 dana bila bez "muda"/bananica/semenki bas je sve ukazivalo da je zenka,kad jutros odem i primetim na njoj(ona je visoka preko 1.80m) na vrhu znake muske biljke kao mala zelena semena sa dlacicama i tako je na 4-5 grana od vrha na dole na par mesta,na nizim delovima jos se nije pojavilo pistili(kako je vec strucan naziv sto daje hed) cvetaju kao kod zenke.Mnogo bi mi zao bilo ako bi i nju sad morao da secem jer mnogo dobro biljka izgleda i najvise sam i trudio oko nje jer je uvek bila korak ispred drugih(semena koja su koriscena su nepoznata od raznih vrsta i ulicarki). Postavicu neke slike sto sam brzinski uslikao jutros(neverujem da se primeti ovo sto sam pisao na njima) ,losa kamera na telefonu nema auto fokus ali probacu nekako da izbliza slikam a da ne bude mutno pa vam te slike sutra ujutru saljem da ako mozete pomognete i da zakljucimo sta je,hvala.

Prilozi