Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hesi Original Sjemenke Hempatia Led Lampe
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

manila

Aktivan Član
16.09.2012
127
741
93
41
Potrebna mi je pomoc!
Znam da sam promasio temu al nemam drugog izbora(msm da cu ovde pre dobiti odgovor) pre 15ak dana sam okacio post na pravo mesto, pitao druge clanove foruma, al BEZ odgovora...
Biljka je zenska, tacnije 2 koje imaju isti problem..Pogledajte prilog 291687Pogledajte prilog 291688
Ovo uvijanje listova traje skoro mesec dana..
Pogledaj da nisu u listovima mali paukovi koji ih tako sklapaju i nesu jajašca.... meni su bili, ne na toliko listova ali...

Kada se vratiš s godišnjeg, jedna od atvari za otklanjanje depresije zbog povratka na šljaku... NL Auto, 6. tjedan cvata... 20190818_095120.jpg 20190818_082844.jpg

27.10.2016
55
112
33
Beograd
Pa ovako... Da počnemo.
Njegovo Veličanstvo "BLACK D.O.G"
80:20 indica-satova
Genetika: Blackberry kush×Emerald Headbans. Od čuvenog Humboldt a.
Izašao iz zemlje 1 juna.
15og Juna prebačen u potove od 5 litara.
Trening LST I malo super cropp negde kasnije. U rupe prebačene 10 Jula.
Rupe su od 70l.
Zemlja: Florabella + kao aditiv mesano sa slamom. 70:30%
Klopale TNT+ Root compleks.
Slavol. Aminokisline. Vrbin sok/caj
Visina 0d 160cm do 180cm.
I to izgleda ovako. Slike nisu najbolje. Sledeći put će biti bolje.
291974
291975
291976
Malo sam je raširio. Da primi sunca, kako bi formirala cvet duz cele stabljike.
291977
291978
Bubamarica obavlja svoj posao. Ima sitnih tackica, to je su ožiljci iz mladosti. Pisao sam o tome. Niko mi nije odgovarao ništa. Nije ni bitno. Uglavnom. Bili su ili tripsi ili neka druga biljna vas. Rešili smo ih. Nadam se da se neće vraćati više. Na naliciju lista nema ničega. Nema jajasca. Nema bubica.
Ni sam čim nisu tretirane . Hemije bez. To moram da napomenem.
291979
Ovu sam malo više raširio. Sta vi mislite?
Da joj ne bude sresno kojim slučajem.
To je to za sada. Idu lagano. Čarolija je počela. Neka je malo ranije krenula.. Neka tek kreće.. I tako.
Želim da vam poželim puno sreće do kraja i uopšte u životu. Budite zdravi i nasmejani.
Pišite šta mislite..kako mislite..ako hoćete i želite.
Stay hight. :puuuh::::kauboj::

opa cupa

Urednik
Moderator
04.03.2012
6.043
20.073
1.098
Vise ne znam tko tu pije ,a tko placa
Prerasle su i opu i cupu :zvezda::a
Nikada nisam pratio vozni red.. letova iznad Zagreba haha.Sada tocno znam ..kao da radim u kontrolnom tornju,na planseti.
NLO i slicne pojave me ne brinu.Vise me brinu ovi plavo bijeli helikopteri i razni paraglajderi.
Plave ne smijem dirati,ali paraglajdercice cu poceti skidati onom prackom za bojle,imao sam to negdje .
Jel smiju oni uopce tako letiti iznad terasa i blejati okolo?
Voajercine:grrr:

IMG_20190819_123548.jpg

Imbra Presvetli

Prijatelj Foruma
19.06.2012
979
7.749
233
Vise ne znam tko tu pije ,a tko placa
Prerasle su i opu i cupu :zvezda::a
Nikada nisam pratio vozni red.. letova iznad Zagreba haha.Sada tocno znam ..kao da radim u kontrolnom tornju,na planseti.
NLO i slicne pojave me ne brinu.Vise me brinu ovi plavo bijeli helikopteri i razni paraglajderi.
Plave ne smijem dirati,ali paraglajdercice cu poceti skidati onom prackom za bojle,imao sam to negdje .
Jel smiju oni uopce tako letiti iznad terasa i blejati okolo?
Voajercine:grrr:

Pogledajte prilog 292080
Ne vidiš terasu od zelenjave