Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

iggim

Aktivan Član
22.08.2012
69
343
53
39
Drugarice i drugari moji dragi nije ispod drveta vec pored loze planiram je provuci ispod loze prirordni lst, oko nje raste razno bilje u mome vrtu , biljka nije presadivana seme direktale u zemlju noc pre nego je posadim odstajala semenka u caju od koprive i preslice jednu noc inace ja to praktikujem ne mora nista da znaci. A sto se sunca tice ima ga sad ali zbog dugih kisa nekoliko semenki uopste nije izaslo verovatno satrunule od prevelike vlage. Imam jedno pitanje planiram da topitam gornju biljcicu lislio sam kada istera jos jedan par listova ili odmah? molim vas za vase misljenje pozzz
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
AK Auto davno presadjena out,vidno zaostala, visina 25-30 cm, cak je ostala bez 2 grane.
krivi >>
edit: treci AK koji mi je proklijao mjesec dana kasnije???
pri presadjivanju, skurio ga :signs053: u startu sa prejakim mixom chikenshita i zemlje s vrta.
A pametujem i dijelim savjete tu po forumu!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=-jcv6mh0uok
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
IMAG3156.jpg

IMAG3159.jpg


Outdoor u tegli LST test. Treci dan na suncu, bio u PC boxu.
Cim sam prenjeo van u roku od par sati vec red spider mites napali......vide se ostaci Neopitroida :D

Pitanje za pametnije: kolko jos moze gurat u ovoj tegli???
pitanja, pohvale, pokude, savjeti dobrodosli :)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
da :D savijena je doslovno vodoravno...i drugi lst ponovo nakon sto je vrh poceo rast prema gore...i njega sam spustio.
plan mi je radit lst kolko god ide na napravim sto nizi-sto siri grm.

nisam jos odlucio sta cu stime....zasad mi je za ukras ovak :D pa bi htio sto duze terat u ovoj tegli.
zao mi je stavit u zemlju jer je jako niska i sva puzajuca gamad ce ju napast.....sve si mislim da bi presadio u vecu teglu i ostavio bez presadjivanja u zemlju.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
stipe je napisao(la):
kolko jos moze gurat u ovoj tegli???
pitanja, pohvale, pokude, savjeti dobrodosli :)
Pokazalo se u praksi da marihuana bas nevoli plitke potove...znaci voli duboko,tako da je vrijeme za presadivanje ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
hhahaha Imbra :D
vidis...a ja se pitam zakaj su zuti :D mislio sam zato kaj lezi na mokroj zemlji stalno :)

ajde nagovorili ste me.....seli se u vecu kantu danas-sutra...kad stignem....neam ni zemlje vise.



ImbraGrabarić je napisao(la):
bajdvej .......i sporedne grane razvuci na sunćanje
e taj dio ce biti malo teze jerbo neam pojma kak tocno. kak god potegnem grancicu i otvorim svjetla, tad zatvorim svjetlo nekoj drugoj. fakat se vise razgranala nego sto sam se nadao...ispod krosnje je sve prepuno mladih izdanaka, i nisam ziher koji su bitniji a koji manje bitni da dobiju svijetla... morat cu se poigrat malo stime.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ImbraGrabarić

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.363
258
stipe je napisao(la):
e taj dio ce biti malo teze jerbo neam pojma kak tocno. kak god potegnem grancicu i otvorim svjetla, tad zatvorim svjetlo nekoj drugoj. fakat se vise razgranala nego sto sam se nadao...ispod krosnje je sve prepuno mladih izdanaka, i nisam ziher koji su bitniji a koji manje bitni da dobiju svijetla... morat cu se poigrat malo stime.
Probaj sa žicom, lakše je da ih nameštaš na tačno mesto pa možda pomogne! ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
a jesi snimo chempres hhahha...dobro oko :D

da...vec razmisljam o toj zici al nikak se pokrenut....morat cu zabakrit tu biljku.
fala vam puno svima....kroz koji dan cu preselit sve u vecu teglu i poigrat se za zicama pa stavljam slike. ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jolly Joker