Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

vedranST

Aktivan Član
25.12.2012
81
129
0
53
Gandalf je napisao(la):
Jesi li ti to kupio 3D printer pa da se pohvališ? Možda bi mogao da ih presadiš u malo veće saksije jer im je korijen već na dnu. Al izgledaju odlično...
haha nisam,nego ovo je slikano od gore,opet presadjivat ??,,manja je 7 a veca 12 litara..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
Lukashenko, lijepo si se pripremio i potkovao znanjem. možeš biti za primjer svim novim članovima koji dođu i obasipaju pitanjima umjesto da probaju sami nešto naučiti prije nego krenu na posao!
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
Lukashenko je napisao(la):
Evo ja da se javim,stavim malo slika i zahvalim sveznajucoj vutri i Jorgeu Cervantesu.Ne moram nista dobiti od biljaka,drago mi je da sam ovoliko naucio o ovoj temi i odnegovao biljke dovde.Poceo sam da sadim i cvece.

...
koliko god da pobereš ZASLUŽIO SI .. restepka za trud

p.s. znanje je moooooč
 

giovanni007

Aktivan Član
04.04.2013
134
200
43
91
Rio de Janeiro
Nema predaje jer ono najbolje tek je počelo da niče iz zemlje.Malo previše za mene i nisam toliko planirao al šta je tu je.
Think Different 14 kom.
http://postimg.org/gallery/y83n575m/
Možete vidjeti koliko zemlje ima na moru prije nego dodjete do kamena tj kamene ploče gdje dublje ne ide. Power to je frend uzeo za sebe,stavio na klijanje pa saznao da je dobio posao da ide za Kanadu. Šteta je da propadnu...
 

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
34
Jel zna neko sta ovo raste pored mojeg NL ? I zanima me sta je ovo oznaceno u krugu?
Kad sam posadio NL, klica je vec bila velika skoro 3 cm, pa sam posebno pazio kod stavljanja u zemlju, zapiknuo je dosta duboko, 3 cm.

Jel moguće da je klica napravila taj "luk" iznad zemlje il je to od ovog nedonosca pored?
Zemlja je kupovna plus nekih 15 % mjesavina iz vrta...

unknown.jpg
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
zasto uopste sadis dve biljke jednu pored druge u tako maloj posudi, vadi tog patuljka sto pre jer ce ti se upetljati korenje, a ovo sta god bilo zatrpaj zemljom, il malo proceprkaj okolo pa vidi kud vodi ;)
 

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
34
Mislim da si me malo krivo shvatio il ja nisam bio jasan.
Posadio sam jednu sa malom dužom klicom.Nešto sam i naučio na forumu pa nebi nikad 2 komada stavljao jednu do druge.

Izgleda mi kao da se klica vratila iznad zemlje pa ponovo unutra, samo mi malo čudno zašto bi ona terala gore pa nazad u zemlju (a bila je unutra min 2 cm)
A ovo drugo mi liči na djetelinu il tako nešto što bi prema nekoj logici proklijalo iz ovih 15% zemlje izvana, al opet nisam siguran...
Sutra presađujem pa ću vjerojatno otkrit taj misterij

Hvala na brzom odg. :icon_wink: