Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
heh, pa nisam rekao da si zasadio dve menke kanabisa, nego na fotki vidim dve biljke, mislio sam da si sadio neko povrce pored, otkud da znam da je samostalno niklo, vidis kako se fino razvija, trebao si cupati cim si video da nesti nice pored, ovako deluje kao namerno zasadjeno... svakako presadi pazljivo i ukloni sve nepotrebno... inace od cega god da je, normalno je da bega od svetla i tera pod zemlju, ako je koren :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bassman

giovanni007

Aktivan Član
04.04.2013
134
200
43
91
Rio de Janeiro
sukhoi saksija možda jest od 9l al u njoj ima tek malo više od pola zemlje.Računaj si da koliko vidiš biljke iznad zemlje toliko joj je korijen u dubini,naravno ako ima zemlje da ode toliko u dubinu.Što veća saksija to bolja biljka bar 15-20l ako očekuješ da dobiješ neku količinu.Ako će ti služiti kao ukras onda je i ta dobra. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vedranST

vedranST

Aktivan Član
25.12.2012
81
129
0
53
Gandalf je napisao(la):
sukhoi saksija možda jest od 9l al u njoj ima tek malo više od pola zemlje.Računaj si da koliko vidiš biljke iznad zemlje toliko joj je korijen u dubini,naravno ako ima zemlje da ode toliko u dubinu.Što veća saksija to bolja biljka bar 15-20l ako očekuješ da dobiješ neku količinu.Ako će ti služiti kao ukras onda je i ta dobra. :)
naravno da cu te poslusati,iako sve se mislim kako cu se rjesit biljcica...neka paranoja me pocela pucat... poceo sam radi igre..al neke stvari mi se sad otvaraju bitnije cini mi se...
al kad vidim ovu malu jadnicu dutch passion CBD skunk haze , dodje mi da umrem od smija kako se drzi ta mala biljcica vec 30 dana.... ne preedaje se,podsjeca me na jednu osobu..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pablo Escobaar

vedranST

Aktivan Član
25.12.2012
81
129
0
53
skroz cudna neka biljka,, oce ,nece ,vidim ona prva dv a najbitnija listica sta se pojave,nisu dobro izrasla i tu je sva pogreska ,i njegov hendikep..
 

giovanni007

Aktivan Član
04.04.2013
134
200
43
91
Rio de Janeiro
Oporaviti će se ona samo da sunce usija,i ja imam sličan problem.Proklijale ja ih posadio,samo su izbile na površinu zemlje i stale. Ni prve listove nisu izbacile,danas ima nekog sunca pa vidim da se neke otvaraju.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vedranST
19.05.2014
39
19
8
early skun fem
usput mislia san je sutra van pa bi te tija pitati jeli pametno saditi kad aje jako sunce o 2 sata jeli to moze naskoditi biljci
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.808
2.698
Weed California USA
e pa najbitniji dio ne pises :D sad se razumijemo heheh

ehh...ako je jako sunce...onda ih namazes sa NIVEA Sun Block faktor 50 da ne izgore. :D
naravno da mozes saditi... nikad previse sunca za vutricu :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bily

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.808
2.698
Weed California USA
jos malo lst-a ..... ima da bude grm grm grm...tepih :D ak bu muska...pusit cu je pa makar i meni jos 2 yaya narasla

grana isto raste ko blesava...

Lst frisko napravljen na jos nekima

nesto pocelo zutit donje lisce....cekam da se ovo blato makne pa da pognojim....neznam kaj drugo...mozda od previse vode (any idea?)

evo jos jedna

i jos jedna....