Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
@Jusufijovič ,ne bi složio da je početkom ovog mjeseca to normalno,biologija ne nalaže za to,inače biljka daje preflower krajem sedmog mjeseca vani,neovisno o tome dal je sjeme fem ili regular,sada su najduži dani u godini prema tome ne bi smjelo biti ikakvih dlaka,jer se kreću pojavljivat kak se dan počne skraćivat!! Zato pričam,al sve je moguće stoga..
@ChiliHead ,e sad da baš brzo cvatu kak veliš sumnjam,što više sative unutra cvat će se otegnit,no budeš vidio,o tom po tom.. :joint: :lol:
 

Hammer 2 +5 bombi

Banned
Banovan
24.01.2019
1.347
8.977
258
Moram naglasiti da je ta moja Hibrid imala je i gene automatica.Mislio sam da je nesporazum u vezi preflowera što je nešto sasvim dr. od pistila posebno u autdoru.Sve si u pravu zec a kod ChiliHead ne upitno prelijepo.@mester ipak je brža, jeftinija i sigurnije metoda 12/12...L.P. :razvaljen:: Uživajte amigosi... :respect: :vutra:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mad Rabbit

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.620
258
@Jusufijovič ,ne bi složio da je početkom ovog mjeseca to normalno,biologija ne nalaže za to,inače biljka daje preflower krajem sedmog mjeseca vani,neovisno o tome dal je sjeme fem ili regular,sada su najduži dani u godini prema tome ne bi smjelo biti ikakvih dlaka,jer se kreću pojavljivat kak se dan počne skraćivat!! Zato pričam,al sve je moguće stoga..
ne mogu da se slozim sa tobom kolega @Mad Rabbit .....preflower oznacava to da je biljka spremna za cvetanje,tako reci da je usla u pubertet,a kad pokaze prve pistile (preflower) moze proci i 2-3 meseca do njenog pocetka cvetanja.....
tako da to sto je najduzi dan u godini nema nikakve veze sa preflowerom....
inace foto biljke pokazu preflower u nekih 1.5-2 meseca,kad su u outdooru.....ako je biljka starija od 1.5 meseci moze pokazati (i treba) preflower bez obzira na duzinu dana...
ljudi brkaju preflower sa pocetkom cvetanja...
 
Poslednja izmena:

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
@Saša443 ,ipak fotoperiod i dug dan ima utjecaj na to,to je moje mišljenje,jer šta je preflower nego znak da ulazi u cvat,nisam još imao slučaj da mi biljka pokaže preflower i da ne ode u cvat još dugo kasnije.. no dobro,kako god eo imam biljku vani na terasi staru preko mjesec i pol i nigdje nikakvog preflowera nema,samo stipule na svakom branchu,posebno sam pregledao sve tako da.. sto ljudi sto čudi!!
 

kveLe

Aktivan Član
12.05.2013
267
2.246
143
Earth
Prednje dvije večeras još guramo koliko ide pa vjerojatno sutra ide druga mreža. Mislim da će na njoj biti lakše izgurat sve. A što se tiče ovih iza, one su imale drugačiji trening i topiranja pa su ispale takve, ali i njima ide drugi red mreže svakako da se skroz raširimo.. Problem je što sam prošle godine gurao pod mrežu tek negdje 20.7 i ispalo mi je taman, visinom je bila negdje 1.80 i širine preko 1.50.. A ove godine me sve strah kakva će gužva biti