Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

JackDaniels

Aktivan Član
07.07.2013
251
717
93
EU
uIZ2xPYl.jpg



AutoWW 2,5 tjedna flower.

U sredini se dešava magija ,pitanje je jel se može to malo raskrčiti da više svjetla dojde do vrhova...any1?
 

Lukashenko

Aktivan Član
24.12.2013
32
35
18
Pablo,iskreno da ti kazem nisam siguran,planiram sad za koji dan da kupim mikroskop,pa cu tamo od 60og dana cvetanja da se konsultujem sa iskusnijim growerima o tome kada,kako i sta.Nov sam u svemu ovome,dosta sam toga procitao i mislim da je za odabir vremena za harvest,susenje i curing potrebno iskustvo koje ja nemam ali se nadam iskusnoj pomoci,koje ovde ne manjka.
 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
ma znam ali nikako da uhvatim priliku da se toliko mogu zadrzati oko njih...sutra naajverovatnije cu ovu netreniranu navuci i to je to
ostaviti dok ne pokaze pol
 
03.06.2014
49
178
33
39
sharp
a ja mislila da je bundeva :joint2: ovo zadnje sto sam napisala da znam sta je to se valjda podrazumjevalo za vrstu a ne da da ja neznam da je cannabis
znam da je cannabis ja sam samo pitala ako mi netko moze reci vrstu-podvrstu koja je da znam ali ok koja god da je preljepa je :wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp
03.06.2014
49
178
33
39
pa salim se i ja :icon_lol:
neznam izmedju kojih redova da citam izmedu gornjeg ili donjeg reda sta ti kazes?
neznam zasto je glupo pitanje sto sam postavila koja je vrsta znaci cisto me zanima
a tu na forumu ima dosta iskusnih koji mogu reci o kojoj se odprilike vrsti radi
a sada netko ako nesto nezna bolje onda da ni ne odgovara nista