Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Ne može ti NIKO reći koja je vrsta,ni Jorge Cervantes nema moć da biljci zaviri u gene putem slike :D
A Power ti je rekao da je hibrid,znači nit je 100% sativa nit je 100% indika nego neki miks,a kojih tačno vrsta veruj mi da niko ne može da ti kaže,a lepa je i zdrava biljoza,koja god da je tvoja je,ne opterećuj se vrstom :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: irieman
03.06.2014
49
178
33
39
ovo ovdije je forum "kao" da se ljudima pomogne da neki savijet a tu neki od vas se prave pametni a nemate blage veze o icemu
znaci da znate dali bi odgovor
jedini koji je dao neke savijete pametne je power seed odkada sam tu na ovom forumu a ovo sve ostalo nije nista

glupo pitanje je to sto me zanima znaci koja je vrsta pitanje se odnosilo na nekoga tko zna a ne na tako neke kao ti irieman itd....
ako cete me brisati brisite
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
nemoj da se jedis curo, odredjivanje sorte preko fenotipa uvek povlaci polemiku na forumu bas zato sto su uglavnom hibridi u pitanju i tesko je sa sigurnoscu proceniti sta je sta cak i kad na nesto lici ;) sorta se moze znati jedino ako kupis brendirano seme ili sama radis ukrstanje sa "brendiranim" biljkama. ajmo dalje sa lepim fotkama, biljke su svima iz dana u dan sve lepse, nema potrebe da zbog toga jedni drugima dizemo tenzije :)
 

Otto Grunf

Istraživanje Ruda i Gubljenje Vremena
29.07.2010
424
1.744
143
Ovo je ljubičica, zezaš nas Samuraj...
Koja je temperatura tog zidanog objekta?

Peace, Krst&Heavy Metal u jednom prizoru. :notnice:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
100_2506.jpg
kišne kapi
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
aventador je napisao(la):
sharp

znam da je cannabis ja sam samo pitala ako mi netko moze reci vrstu-podvrstu koja je da znam ali ok koja god da je preljepa je :wave:
bitno je da nije industrijalka i da cura ispadne ,sto ti od srca zelim.
a kad bude gotova ,osusis i zapalis, znat ces koja je vrsta, podvrsta,varijacija itd. :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: martinica