Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.06.2014
49
178
33
39
tnx power al sta da radim tako je kako je tako valjda mora biti
a i bila sam odsutna tako da jbg.. :) ja cu biti zadowoljna i s ovim sto cu dobiti dosta za mene :)

ova na zadnjoj slici znaci s desne strane je malo cudna al ova lijeva je dobra
uslikati cu je ja iz blizeg ima lisca cak i previse :)
 
16.09.2013
31
233
33
stipe je napisao(la):
Lijepe biljke...nema sta...al koja je prica iza ovog jajana gore? zakaj je on jos ziv? :D
piše ti gore datum otkad je slika.
uz sam rub stabljike gdje inače tražite pretflower kod muške biljke izbije pojedinačan cvijet.
ti cvijetovi se prvi otvore. sačekam dok se otvore po biljci ih bude 10-30 ovisno kolika je biljka ostali cvijet još ne radi.
onda ga čupam ( odrežem pošto su zajedno u kanti ).
rezultat cca 100 sjemenki na 100 grama.
podnošljivo a i kvalitet ne pati.

skužaj sharp ali nisam shvatio šta pitaš
možda je do pitanja a prije će biti do mene jer onaj na kamenu uzgojen ak prži mozak voza se moja ekipa ko sateliti
si do jedan
 
03.06.2014
49
178
33
39
Stoner starMo

nisam nista ucinila ostale su mi ove 4 a 3 komada su pokazale da su muske i morala sam ih iscupati
ali mislim da cu i od ovoga sto mi je ostalo imati dosta dovoljno za sebe
 

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.117
163
od proslog tjedna 7dana stare slike.
prije mjesec dana dobile koprivu pa prosli tjedan chicken.sad bi opet mogle koprivu,mixam.
uhvatit vremena moram pa ic vidjeti jesu pocele cvjetat i da ne bi koji muski se pokazao
sb2cs5.jpg

28gv70y.jpg

fokgtk.jpg
 
12.08.2014
58
110
33
stipe je napisao(la):
IMAG3170.jpg


IMAG3171.jpg


evo poslusao sam vase savjete
presadjena u puno vecu posudu(mislim da je 25L). zemlja je mix cca: 10% rijecnog mulja/naplavine di kopriva raste 1.5m u zrak (pokazao se savrsen za vrt), 40% bio humus+treset+pitajbogakaj + 50% Cvetal zemlja + 3 šake stiropora ...... zaliveno punom dozom Plantella list.

maknuo spage i stavio zice....nadam se da je ok za pocetak. vidjet cu kad sunce dodje kad se vrhovi podignu kak ce to izgledat pa cu dodatno rasirit gdje ce trebat.
jel ok ovo za pocetak? :D
opet posuda sira nego visocija :)
 

golub mira

južno od mjesta gdje sjevera nema
27.05.2013
442
2.022
163
Koji dobar sajt a držiš to u jupolkama, presađuj to što prije u zemlju pa da vidiš kako će da tera.
 

Dream Master

Aktivan Član
20.03.2014
223
299
63
35
Deste ljudi evo i mene naforumu posle nekog vremena :D bio juce do sajta razocarao se dok sam gledao kazem sve muske i pogledam najmanju kad onoo dlacice jupiii :D sutra secem mudonje ;)
Evo curice
http://m.imgur.com/nKjUKC2
sta mislite oce li jos porasti..koliko bi dobio od ove male ?biljka najvece ja preko 2.5 m hahshahaga
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

Big Head

Aktivan Član
31.07.2014
100
276
63
Sigurno ce jos da poraste, moje su ovih dana podivljale, samo rastu, lepo je vreme ;) A stvarno ne znam koliko mozes dobiti, niko ti na to ne moze tacno odgovoriti.. Srecno :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dream Master

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.393
27.935
1.098
Trøndelag
biljka je fantasticna,samo ako ti site dopusta obavezno prebaci mrezu za krastavce preko nje da se ne polomi od tezine hedova
a branit ce je i od jakog vjetra i nevremena. sretno dalje! ;)
 

golub mira

južno od mjesta gdje sjevera nema
27.05.2013
442
2.022
163
@Stipe,
U vege fazi sa slavolom u abnormalnim količinama i u žilu i folijarno, sad slavol u propisanoj količini sa peteroduplim dozama kombinacije žute i crvene plantele.
Od mene još nije dobila ni jednom samu vodu, jedino kiša. Sa zemljom je pomiješano dve lopate vermikulita.

@peti element
Budem povezao bočne grane za glavnu paljenom žicom.
 
17.06.2014
7
25
13
Evo opet ja,mali update,ovaj put foto aparatom,hteo da slikam lepo izbliza,ali drhti mi ruka mnogo :D
Probrao sam slike koje su ispale ok



Pokusavao sam aparatom da uslikam trihome,drhti mi ruka.
Idemo dalje



Ova biljka je jedva prezivela poplavu,naime ceo sajt mi je bio do kolena u vodi jedno 7 dana,kad su bile one poplave.Oporavila se i procvetala,ali svaki list joj ima 3 listica :D Radijacija ili degenerik,uglavnom,mirise masno :D



A ovde samo morao da skratim glavnu najvecu granu,jer je razlika u nivou zemljista,i pobegla je preko zida,vezao sam je ona je opet otisla preko zida,morao sam,steta,ali sad znam za iduci put,tu,na tom mestu,iskljucivo niski zbunovi




pozdrav veliki za sve farmere sa Balkana !!!! :D