Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bruce Banner

Aktivan Član
15.04.2014
89
84
28
To je istripovani Blue Dream automatikson i tako mu se svidja da raste (dva naspramna lista spojena), a ova prva mini sa pistilicima je cini mi se DP Auto Durban Poison.

E to se dobije kad su svi uslovi nepovoljni, greske su sledece: drzanje semenki u Slavol-u S dva dana pa je koren podivljo i u roku od odma je pipno dno plasticne case od 0,5l koja ne moze da lepo propusta vodu na dnu jer je pljosnato, u kojoj je bila smece zemlja, i jos na sve to konstantno slabo svetlo i nenormalna zega sparina, to sve kad se sabere dobiju se pikolino biljcice. Od nicanja su stare oko 23 dana, e a stabaoce im je debljine cackalice lol
Jock Horror auto je prilicno veci od ovih, ali je i isto pikolino, mogu slikam da vidite, a ostale auto zvakica, wappica, polarkica i dzekic47 su isto tako male i nikakve, ustvari jos su manje :ludaci_lol:

Zato sam nedavno posadio 3 nove od kojih, nadam se, ce da bude nesto :)

Edit, evo sliko, gigantski Jock Horror auto
2u7vgxe.jpg

2rw0qht.jpg


i sve na okupu
2uhllhs.jpg


presadio sam ih po dve u jednu saksiju jer je bilo ili cu da ih bacim sve ili cu da ih pustim pa nek im je i guzva sta sad :lol:

one dve izmedju velikih saksija sa pozutelim i uvelim prvim listovima, nesto ih je bilo napalo, po listovima tragovi kao nekog crva prosarano onako i bivalo je sve vise i vise, al crva nije bilo, mozda neke nematode ovog tipa

http://www.imdb.com/title/tt2654620/

E sad radim na smanjivacu da se umanjim da bih mogao imati isto tolko dzojusa ko i vi :banana_rasta: :lol:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
ma sve ok, nije hermic al da ima da cveta, ima vala i ceo naredni ako vreme dozvoli, tj. ako ne krene budj. to je sve mlado i zeleno i ne bi trebalo skidati pre prve trecine oktobra meseca
 
  • Sviđa mi se
Reactions: rastafarijan

rastafarijan

sto nam malo smrti moze
16.04.2011
225
657
93
32
power je mlado je...neke su zrelije neke zelenije...najstarije su izbile van oko 25.6,,,necu ih dirat dok ne sazriju kak treba,vrijeme je za sad ok a i prognoza obecavajuca,kod mene nije bilo toliko kise,,,puno vise je bilo u 5. mj zato sam ih i stavio kasnije da se ljepo razviju...kad su bacile prve pistile bile su velicine boce od litru mozda i mislio sam da ce ostat take male ali onda su podivljaje i ljepo se razvile... bude to sve ok :)


sharp da sve su automatici :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
posto sam malo alergican na te odokativne fenotipske procene sta je sta (ne zameri) ajd samo pojasni zasto je levo sativa a desno indica. ne napadam te nit ista lose hocu da ti kazem al me samo zanima sta je to po tebi tako sativasto na levoj, a tek desno indikasto
 
  • Sviđa mi se
Reactions: M a n d o r

Big Head

Aktivan Član
31.07.2014
100
276
63
Znam sta hoces da kazes.. Pa ova levo sto mislim da je sativa ima svetle velike listove sa 9 pera.. A ova desno ima tamne listove sa 7 pera.. Mozda i gresim.. :D
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
Big Head je napisao(la):
Rekao bi da je ova gore indica, a ova donja sativa.. A sto ne slikas listove sa vise pera?
Ne treba ti slika sa vise pera, nebi nista vise saznao.
Obje biljke su prakticki iste. Gornja je onaj moj lst grm, a donja slika je KLON te iste biljke. ;)
...znaci....nemoguce je ista znat. Nekad sativa izgleda ko indica a nekad obrnuto.

irieman je napisao(la):
ljudi , valjda svi znamo da ova prica nema smisla ... samo spamujete galeriju bzvz .
znamo....bas sam zato i stavio tu sliku.....mozda netko sljedeci put vidi tu sliku prije nego sto pita