Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Game_Over

Aktivan Član
11.08.2014
72
174
33
Danas dobile duplu dozu plantele crvene. 15 dan cvjetanja, a rastu jos... :sun2: Imam osjecaj da im je i folijarna kupka od koprive jako prijala prosli put... :thumb:

2h66gpy.jpg


1233a74.jpg


24wagxd.jpg


30bhflh.jpg


33lzeac.jpg


2wqx09i.jpg


33lzeac.jpg
 

Pablo Escobaar

Aktivan Član
23.01.2014
171
89
43
Zavrsio sam skolu, ali me je otac odmah zaposlio kod sebe, pa se sad radi i nema se vremena za forume i slično :D Al nisam vas zaboravio. 5 mojih ljepotica je počelo cvijetati prije 10-15 dana, ne znam tačno. Osušile su se jer ih ne idem puno zalijevati, a razlog tome je što su mi blizu kuće, na garaži zaštekane u šumarku. To mjesto sam planirao koristiti 10-15 dana ali eto koristim ga od 22. aprila pa sve do sada. Ali ovdje su 5 biljaka. A daleko od grada u šumama imam zaštekanih 16 biljoza, male su ali eto. Slike njih ćete dobit kada ih odem obilazit. Gore je jako vlažno, skontao sam da može i guerilla style :D Evo slika. Pozdrav do narednog puta :D I da..po slikama ako neko moze da mi procijeni otprilike..koliko cu se nacekati pa da ih skinem, prvi put mi je pa..JEDVA ČEKAM :D

004_zps7fc49dce.jpg
005_zpsdc67dde1.jpg

013_zpscbaadbdf.jpg
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.805
2.698
Weed California USA
Natrpaj jos zemlje u kante, onu malu presadi jer ce krepat. Odvoji od betona, da se ne pece. i zastiti kante i zemlju od direknog sunca. Izdrzat ce malo duze bez vode na taj nacin, I pognoji to svaki put kad mozes otic na sajt. Posadis biljke u kante i onda ne mozes otic ih zalit? Malo mi je zao biljaka :)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.805
2.698
Weed California USA
E vidio sam taj fericare u poljoapoteci. Yara Ferticare ako se ne varam. Ali samo u prahu neki. Kaj ima tekuceg ili tih 5L je kad si smjesao to. I ak nije problem da kazes koji koristis...znam da ima par vrsta tj. par npk omjera. Pri kraju sam sa Plantellom pa da probam to iako nije bas jeftin. A po Slavol cu morat valjda u RS...nema ga tu nigdje. :)
...fakat nemrem vjerovat da se tak brzo pune....lijepo nema sta :)