Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.254
10.212
358
odjavljujem svoje ispodprozoruše jer su ošle pod hps, ali zato prijavljujem male app autuše :)

domajica

XPxxZ2Gl.jpg


cbdsh

VTd1YVpl.jpg


nadam se da se situacija u zadnjih tjedan dana bar malo popravila i da se nisu utopile

UkCquhYl.jpg
 
02.04.2014
52
54
18
28 je dan cvjetanja, hranjena je samo organic u vege chiken shit + kopriva, a sad joj dajem med i koru od banane svakih 7-10 dana, zavisno od vremena, pozz ekipo...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Big Head
02.04.2014
52
54
18
Znam da ima mnogo N u njemu , pa zato ga ni ne forsiram dok cvjeta, a ko zna mozda je sljedeci put i pocastim sa malo shita, probat' cu stavit' koru od banane i shit , pa vam javim kako gura, trenutno je samo na medu i kori od banane , uglavnom hvala na savjetu ;) pozz
 
02.04.2014
52
54
18
mičurin
Ma vise mi nije bitna kolicina , nego kvaliteta , radio sam dosta vremena sa svim tim " pomagalima " za rast i cvjetanje , ali je sve to bila hemija , zato sam ove godine krenuo samo organic , pa da vidimo kako to ide, imam jos dvije djevojcice u out-u na razlicitim mjestima , i njih cu poslikat' samo dok ova kisa prestane padat' , mnogo se razlikuju ove 2 sto su na drugom sajtu , prva je ukrstena ovako Himalaya Gold x Arjan's Haze a druga Great White Shark x Hindu Kush , slike ubrzoo :D pozz
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.089
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
Wolves Scream je napisao(la):
Znam da ima mnogo N u njemu , pa zato ga ni ne forsiram dok cvjeta, a ko zna mozda je sljedeci put i pocastim sa malo shita, probat' cu stavit' koru od banane i shit , pa vam javim kako gura, trenutno je samo na medu i kori od banane , uglavnom hvala na savjetu ;) pozz
Ja bi svima kao organsko gnoivo za cvijetanje preporucio Korjen gaveza i Korjen čičoke sto sitnije samljet nek od stoje u vodi 2 do 4 dana promjesajte svaki dan procijediti i dobije pre dobro gnojivo za cvjetanje visoki P i K ,a N je zanemariv biljke ga jako vole mada i kora banane nije losa samo sto mislim da ona ima puno K a fali joj P
 
02.04.2014
52
54
18
Weedetix posto ne znam kako uradit' ono quotte, ili kako vec , samo da te pitam jel znas otprilike omjer to za čičoku ili je to ono " odokativno " na koliko litara vode kako sta , ajd da pojasnis malo ako moze ? da ne spammam bezveze temu , to je to ... pozz