Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.04.2012
35
7
8
ThcPower je napisao(la):
jooj draks stari moj da bar ja imam take divljine. najradije bi oso tam đe nikog nema pa zapiko par komada onak iz ljubavi


Hahahha care nije to divljina to mi u dvoristu :) samo nediram travu okolo pustio da naraste tak da se nista nevidi i nevidi se jedino iz zraka se moze skuzit .. nekad hodan dvoristem nabacim pogled i nevidim pa me panika strefi da mi ih nije nesto potrgalo ili da ih neko ukro neka paranoja me lupi pa odem blize malo pomirisem pomilujem i zapalim divim se :) hvala na komentarima puno srece i lijepih hedova svima .... Peace...
 

Wilderness

Aktivan Član
05.08.2012
73
153
33
Somewhere over the rainbow
Eto i mojih beba; View image: Fotografija0343 View image: Fotografija0344 View image: Fotografija0346 View image: Fotografija0353 View image: Fotografija0349 View image: Fotografija0356 View image: Fotografija0355 View image: Fotografija0358 View image: Fotografija0357 View image: Fotografija0363 View image: Fotografija0351 View image: Fotografija0361 View image: Fotografija0359 View image: Fotografija0360 http://postimage.org/image/snhe9bgf3/ Zadnja cetiri tj su jako zanimljiva svaki tj jedna krene u cvjetanje,odlicno hvala dragom bogu,no ako je neko pratio zadnji puta tu je i meni moja najdraza ljubicica View image: Fotografija0342 vjerojatno zato sto joj neznam ni mamu ni cacu kao ni jednoj od njih:dada Isto tako eto malo citam pa mi je zao sto su neki od vas jos na niki ceki,drzim vam fige :sun2: i zelim jos ljepog vremena i da svima sve podje za rukom. pozzz svima sto se tice komentara slobodno to izelim cut od vas :family1:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Casper Hero

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
Lako je vama da se razbacujete sa fotkama. Svi dzungle gajite,a meni su provalili sajt i za ovo malo granja. Sve sam morao da pocupam i presadim u saksiju,srecom sve se primile i cvetaju pre ostalih. Bice nesto i od njih:)

sklone.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
onda lici da je moras skidat nezrelu, ili ce je skinuti kombajn... ili neku bolju probaj presaditi, kao sto je sulundar (pogledaj post gore #221) sledece sezone trazi bolju lokaciju

edit: sad moz da pogledas i post ispod ovog #229 ;)
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
razlika 15ak dana. Odlicno se ponasaju i sam sam se zacudio. Korenje je pokidano tokom cupanja sa sajta,posle par sati presadjeno u saksiju i od tad zalivano samo vodom i jedanput djubrivom za vege.. Sad ide standardno plantela cvet na 7-10 dana.

presadjene.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Kenny Dalglish

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
VenloNL je napisao(la):
nisu još spašene...pričekat ćemo narednih par dana da vidimo jesu li preživjele stres,moje mišljenje :)

Daj Ven nemoj me tripovati :) Proslo je vise od 15 dana od presadjivanja,nema sanse da to nije to. Prvih 7-10 dana sam svasta ocekivao,toliko mogu da se foliraju i crpe osnovno za zivot. Sad vec uveliko cvetaju,lisce im je totalno zdravo,bez ikakvog nedostatka.
Svasta je moguce,ali ubedjen sam da gresis ;)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
NIje mi to cilj druže,samo gledam malo datume prvog posta i nakon presađivanja pa sam se sjetio svojih nekih koje su obećavale oporavak i onda samo klonule,odjednom...inače sve 5:thumb: