Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Pablo Escobaar

Aktivan Član
23.01.2014
171
89
43
Vigier: Brate ništa na biljkama nisam imao a bile su udaljene malo od velikog zelenila. Nagurao sam ih u to zelenilo kako bi ih sakrio, dodjem nakon par dana, milion puzeva na biljozama. Vratim ih na staro, odmaknem od zelenila, nema puza nijednog :) zasto bi puz hodao toliko do neke biljke preko obicne povrsine kad oko sebe ima puno zelenila? :)
 

Pablo Escobaar

Aktivan Član
23.01.2014
171
89
43
Sklopio ugovor sa puževima a onaj sa poskokom. Tarzan bi mogao nešto naučiti od vas dvojice...jer on šalje prijeteće poruke životinjama. Lijepa riječ otvara gvozdena vrata :D


Evo premjestio sam ih u kante, i chillaju na suncu. A izgleda da je ona najveća mužjak pa će joj večeras najvjerovatnije pokolj.

001_zps218da87c.jpg



MUDONJA? a i procvjetao je ranije od ostalih.. :D

004_zpsba182e2f.jpg
 

Senseii

Aktivan Član
13.03.2014
111
209
43
pozz ekipa, evo dogurao sam do pokazivanja spola.. nažalost nisam otvorio dnevnik iako mi je bilo u planu, a razlog tome je taj sto sam prvi dnevnik zeznuo pa ono kao da ne otvaram bezveze jer se stalno nesto događalo.. bube, led blabla
A sad, jel ima šanse da je ova biljka hermi, ili je cisti jajan? :(
Edit: nevidim da sam uspio staviti sliku, pa evo linka
http://postimg.org/image/6txrkbl4f/
 

Senseii

Aktivan Član
13.03.2014
111
209
43
e a ostala mi samo ta jedna, ostale su preminule jos davno haha jos ja gledam ma necu radit nikakve treninge jedina je pa da joj nebi prevelik stres napravio da ne ispadne mudonja.. pujj