Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Senseii

Aktivan Član
13.03.2014
111
209
43
iggim je napisao(la):
@senseii: zao mi je ali mislim da ti je muska gledaj vrh biljke prvo ce tu da pokaze sta je . poz Senseii
Znam da, to sam odma skužio a zanimalo me jer mozda hermij neki, zbunili me izgleda oni novi listovi sto kreću haha
@MonsterSeed sljedece godine, ovo sam se malo igrao da uopce vidim kako se biljka ponaša, koliko moze gnojiva popit.. jedino mi zao sto nisam odradio trening jer ipak sam htio da imam nes za popusit barem 1-2, a sad nista haha jel se isplati da probam sad topirat negdje, biljka je visoka oko 160 :D i mislio sam ju pustit do kraja nek odradi on svoje, ja pokupim polen i imam za sljedeću godinu hehe
 

Modesty Blaze

Aktivan Član
28.05.2014
97
449
63
34
Moja domaja na kiši



4zyuOgf.jpg
 

vigier

Aktivan Član
06.11.2010
98
26
28
116
Hey Power, poslusao sam te za lst, nadam se da sam dobro uradio. Ova mačkica moja Jamaican dream, lagano se savija..... Da li je to - to? Nadam se da joj nece smetati ova izlozenost donjih strana listova suncu i da ce ubrzo da se isprave...

 
  • Sviđa mi se
Reactions: ImbraGrabarić

vigier

Aktivan Član
06.11.2010
98
26
28
116
Power, da li da odradim i topping, da je bas natjeram da gura grane sa strane? Do sad nema ni jednu granu, samo listove. Mislim, ima vremena, ipak se radi o skoro cistoj sativi i cekacu je jos 3 mjeseca....