Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.426
1.098
opa cupa je napisao(la):
Pa ti trebas biti i vise nego zadovoljan kako izgleda i koliko je narasla s obzirom da je par sati na suncu....cuj ona je njemu nesta stala ;)
Nemoj ju gledati svaki pola sata pa ces vidjeti da raste
ma jesam zadovoljan, ali me nervira kad vidim te vase sve vitke i oko dva metra, a ova moja debela :)

ima par strana nazad slika od 9. jula, vidi se razlika https://imagizer.imageshack.us/v2/432x648q90/819/3lnv.jpg a i kako da je ne gledam svaki cas kad se nalazi pored/ispod stepenica na ulazu?
 

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
u pravilu više se nabere sa debelih nego sa vitkih, mada ne mora biti nužno tako
nek te ne brine kaj nema 2 metra....ima vrhova po njoj, to je bitno a ne da je žgolja i visoka 3 metra bez grana

golub mira : dobra ti je biljana....bolja nego ona prošle godine
 

golub mira

južno od mjesta gdje sjevera nema
27.05.2013
442
2.022
163
Hazalover, jel joj nemožeš priuštit još svijetla preko većeg komada ogledala, kad ti je već tako pri ruci.
 

Modesty Blaze

Aktivan Član
28.05.2014
97
449
63
34
Nemoj se popišati, nemoj se popišati.. neee..

...I nije :D


uYzAsyR.jpg
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.426
1.098
golub mira je napisao(la):
Hazalover, jel joj nemožeš priuštit još svijetla preko većeg komada ogledala, kad ti je već tako pri ruci.
razmisljao, ali komsijina kuca i zid ogranicavaju upotrebu patenta :(



ImbraGrabarić je napisao(la):
u pravilu više se nabere sa debelih nego sa vitkih, mada ne mora biti nužno tako
nek te ne brine kaj nema 2 metra....ima vrhova po njoj, to je bitno a ne da je žgolja i visoka 3 metra bez grana

aha, znaci do mene je onda, volim visoke i androidne cure :)
 

DrOrange

Aktivan Član
23.06.2013
87
807
83
Sjeme iz jako dobrog dima, direkt u obicnu zemlju. Nikla odma slijedeci dan i evo kako izgleda poslije 17 dana.
Da li bi trebao da joj dam prvu dozu hemije ili da idem do kraja bez hemije? Ne razmisljam o tome koliko cu dobiti vec samo zelim da izguram do kraja. Listovi su prejakog slatkog mirisa rekao bi da raste cokolada :p
2014_08_04_17_16_24.jpg
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.811
2.698
Weed California USA
Big Head je napisao(la):
https://db.tt/4uMe1Pk
LST jutros uradjen, biljka nije za sada pokazala stres, iako je malo napukla pri dnu(kad sam debil), a ove manje grancice se vec pocele dizati u vis :D
Link ti ne radi. Ako je jako pukla, stabiliziraj nekako da od vjetra ili kise nebi pala.

CilI je napisao(la):
Bas si sreće, ja cu tek drugi tjedan ako uspem naci veremena, da jih obidzem.
Ma to ovak nabrzaka sa mobitelom :) Pokiso sam opet...htio sam sve slikat al kisa pada i nemam vise mjesta za manevriranje okolo i tak :D ....al ajde barem jedna
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

vigier

Aktivan Član
06.11.2010
98
26
28
116
PowerSeed je napisao(la):
ne brini za listove i sacekaj koji dan, trebalo bi da carolija krene :)
Hey Power, carolija je krenula, 6 grana sa strane strijeme ka nebu! Jako sam iznenadjen kako su te grane sa strane poludjele i kako su se izduzile, jedva da vjerujem. Puno ti se zahvaljujem! E sad: glavni vrh se takodje izduzio i krenuo i on ka nebu (logicno). Odlucio sam da ne radim topping. Da li da ga ostavim tako ili da nastavim da savijam? LST je majka....
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
ako ne planiras toping samo taj vrh povremeno savijaj kako raste, na svakom cvoristu ces dobijati nove grane koje sibaju "ka nebu" ;) a mogla bi i neka fotka uskoro, da vidimo kako izgleda
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vigier