Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

manila

Aktivan Član
16.09.2012
125
807
93
46
Pozdrav ekipa, eto mene nakon dosta vremena, gospođa Holland Hope se napokon odlučila cvjetati pa da se pohvalim, ima 195 cm, i tu i tamo žut list, prije tjedan dana sam je nahranio plantrlom, naravno i tokom vegetacije je dobivala ali sam napravio pauzu od 3 tjedna sa dohranom i sad opet počinjem.

https://imageshack.com/i/p5fxfS9fj

https://imageshack.com/i/knxCm0edj
 

BLONDinaNINA

Holland
11.12.2013
194
528
93
Krenuli cvetici... :cvetak
h9fDAkI.jpg



2pT01WG.jpg
 

cko

04.06.2013
4
0
1
Evo i mojih žbizgica :maryjane: inace ovo mi je prvi put da sam malo ozbiljnije pristupio uzgoju. Od 9. sadnica koje sam izbacio napolje prezivelo je 6. od toga su 2 bili muzjaci koje sam naravno iscupao ali mislim da su uspeli da oprase jednu biljku.Sve u svemu imam 3 biljke koje su mislim ok i jednu punu semena. U toku rasta zlivao sam kokosijim djubretom, a poslednjih mesec i malo vise od kada su pocele da cvetaju poceo sam da koristim Fertico Bloom. Evo i fotografija prve 4 su od pre 15 dana,a ove ostale od pre dva dana. Poslednje dve fotoke su od ove sto mislim da je oprasena. Neki savet, nesto....... :t3038:
WTg8KsO.jpg
ZRAGnEb.jpg
uhdauEt.jpg
Tl4TxUk.jpg
RDaXy4B.jpg
oqhvXWd.jpg
IBxreWk.jpg
kkioprE.jpg
vptrQPq.jpg
r8ssXTo.jpg
HPRldZe.jpg
eeKhgcD.jpg
TArRSRY.jpg
fSQ3unx.jpg
erQRd3Q.jpg
 

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
zadnji ti je hermi....i više nego zrel za kolinje....mada ne vidim baš naj jasnije ta jajca po njemu....prije da je muški cvjet nego sjemenka....premladi cvjet za tak ogromnu sjemenku
Neki savet, nesto....... :t3038:
..... zapažanje....dobro da imaš i to što imaš s obizirom u kakvoj hladovini su ti biljke + vjerojatno je i vlaga vrlo visoka zato preporućam često obilaženje radi problema s pljesni/ budj da možeš reagirat kad treba a ne prekasno
ako situacija dopušta raskrči vegetaciju koja radi sjenu da imaju sunca kolko se može.. .... ako nema sunca ni gnojenje neče puno pomoč.....
drugo niš mi ne pada na pamet za poboljšanje stanja
iskustvo više za drugi put ;)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.810
2.698
Weed California USA
Nisam ziher kolko me oci sluze....al ova biljka mi je sumnjiva. Izgleda mi koda vidim jaja gore.....a mozda je samo opticka varka...vec spavam na pola :D


A za ovog zadnjeg i ostalo ti je Imbra sve elaboriro :) Cupaj to cim prije.
 

cko

04.06.2013
4
0
1
ImbraGrabarić je napisao(la):
zadnji ti je hermi....i više nego zrel za kolinje....mada ne vidim baš naj jasnije ta jajca po njemu....prije da je muški cvjet nego sjemenka....premladi cvjet za tak ogromnu sjemenku
Neki savet, nesto....... :t3038:
..... zapažanje....dobro da imaš i to što imaš s obizirom u kakvoj hladovini su ti biljke + vjerojatno je i vlaga vrlo visoka zato preporućam često obilaženje radi problema s pljesni/ budj da možeš reagirat kad treba a ne prekasno
ako situacija dopušta raskrči vegetaciju koja radi sjenu da imaju sunca kolko se može.. .... ako nema sunca ni gnojenje neče puno pomoč.....
drugo niš mi ne pada na pamet za poboljšanje stanja
iskustvo više za drugi put ;)
Mesto deluje da nema sunca, ali naprotiv ono je tu od 10 ujutru pa sve do 5-6 popodne.Poprilicno sam raskrcio mesto kada sam posadio biljke. Kontam da bi sve ovo bilo dosta bolje da godina nije ovakva kakva jeste. Sve u svemu jako puno sam naucio ove godine.
 

Cappy

Aktivan Član
31.07.2013
194
405
63
Evo moje dvije ljepotice , veca ima preko 3m a manja preko 2 , cvjetaju vec 2ipo tjedna .
Nakon kisne sedmice pojavila se budj al sam ostranio te hedove i poprskao preslicom , sada trebaju da se pumpaju :bale samo da sunca bude ..

IMG_1621.jpg


IMG_1622.jpg


IMG_1623.jpg


Ova manja brze se pumpa za razliku od velike, i vjerujem da ce ona brze zavrsit hh
 

cko

04.06.2013
4
0
1
ImbraGrabarić je napisao(la):
zadnji ti je hermi....i više nego zrel za kolinje....mada ne vidim baš naj jasnije ta jajca po njemu....prije da je muški cvjet nego sjemenka....premladi cvjet za tak ogromnu sjemenku
Neki savet, nesto....... :t3038:
..... zapažanje....dobro da imaš i to što imaš s obizirom u kakvoj hladovini su ti biljke + vjerojatno je i vlaga vrlo visoka zato preporućam često obilaženje radi problema s pljesni/ budj da možeš reagirat kad treba a ne prekasno
ako situacija dopušta raskrči vegetaciju koja radi sjenu da imaju sunca kolko se može.. .... ako nema sunca ni gnojenje neče puno pomoč.....
drugo niš mi ne pada na pamet za poboljšanje stanja
iskustvo više za drugi.
Hvala, bio si pravu pocupao sam je danas.