Foto Album Galerija - *SA KOMENTARIMA*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Otto Grunf

Istraživanje Ruda i Gubljenje Vremena
29.07.2010
424
1.743
143
Sreća u nesreći je što si pao, ali bez optužbi.
Pravo pitanje dana je ¨šta si ti prvi put pušio¨?

moralo bi biti bar nekog procenta THC-a na testiranju, ne može se u golu industrijalku pretvoriti.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
količina THC-a obično bude od "tate", a ako je muška bila industrijalka sa dominantnim genima, lako je moguće da nema THC-a (ima ali u zanemarivoj količini, manje od 0.2%)
 

Bush Doctor

Banned
Banovan
26.03.2012
178
731
93
AK-49 Vision seeds fem.
Evo da vam predstavim moju ovogodišnju Muku :D
Rasla je doma pod cfl žaruljom malo više od mjesec dana jer sam nju mislil završit unutra,ali sam zaključio da je bolje da joj dam šansu vani.Dan prije presađivanja pala mi je flaša na nju i ostal sam bez tri grane koje su rasle mjesec dana.Na sliki vidite da je malo pretrpjela toplinski stres i da je gladna.Danas joj je 5 dan kak je vani i vidim na njoj da je porasla i sretnija je vani.Danas je dobila duplu dozu plantele list tak da dok se vratim na sajt za tjedan dana mogla bi biti pravi grm.Malo duži post,ali moral sam vam predstaviti svoju Muku :D
20150414_131359.jpg
 
Poslednja izmena:

Bush Doctor

Banned
Banovan
26.03.2012
178
731
93
Dobila je Muka zadnju prihranu nekih tjedan i pol prije odlaska u divljinu.Nebu njoj nikaj :D zemlja nije vlažna i dost brzo popije vodu.Neznam kak je kod ostalih al kod mene je vrijeme milina.
 

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Jel to od Nirvane ili?

Moji AK48 od Nirvane su bili minijaturni skroz, usporedio sam sa menkom od Jack-a i bile su duplo manje.
 
12.04.2014
18
2
8
Sreća u nesreći je što si pao, ali bez optužbi.
Pravo pitanje dana je ¨šta si ti prvi put pušio¨?

moralo bi biti bar nekog procenta THC-a na testiranju, ne može se u golu industrijalku pretvoriti.
ja sam bio pozitivan na testu:) a biljka navodno ima manje od 0,03.verovatno je oprasena industriskom ili je na kvaran nacin mixom dospela u paket posto i toga ima u poslednje vreme,nesto dobro izmixano s industriskom...ma ko ce ga znati,bitno je da me nisu tuzili