Funky fresh outdoor garden by funky weed

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

funky weed

Aktivan Član
10.03.2015
443
685
93
kingston
sad ce slike brzo nemogu ih vise stavit direkt na vutru pa cu morati nekako preko kompa nije bila pod lampama stara je oko mjesec i po gnjojena s plantellom
 

funky weed

Aktivan Član
10.03.2015
443
685
93
kingston
Nemogu nikako uploadat slike ostao sam bez kompa a preko moba nemogu nikako teska mi je komplikacija i bas mi je zao sto nemogu s vama podijelit slike jer su biljcice stvarno prekrasne.nekako cu se snaci
 

funky weed

Aktivan Član
10.03.2015
443
685
93
kingston
A mobitel mi je kompliciran jer je windows pa nemam te opcije,snaci cu se nekako vec. A domaja je oko 1,5m visine lijepo razgranata,abubis oko 20 cm isto lijepo napreduje,diesel je jos beba 2 kata ,se tek otvorio i to bi bilo to imam jos par domaja oko 20 cm al to nece u dnevnik mozda poslje
 

funky weed

Aktivan Član
10.03.2015
443
685
93
kingston
zenka je bacila je pistile ,anubis je u posudi 5l ono minimum al brine me sto je domaja u 10 l morat cu je u zemlju presadit pre mala joj je posuda :/ma teska sam nula za komp ispricavam se zbg greski :zvezda::
 
04.05.2012
178
169
43
39
je je bas razmisljam bi li je presadio u vecu posudu ili u zemlju,sta vi mislite moze li ona izdrzat u 10 l posudi do kraja ili da presađujem?

Šteta ti je ne prebacit u veću posudu kad je ovolika sad i još je pokazala da je cura. Ja bi je prebacio (ako je moguće) u duplo veću posudu najmanje, ili u zemlju direktno, jer ima potencijala da bude stvarno velika biljka i da budeš imao fino za sebe od nje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: funky weed

funky weed

Aktivan Član
10.03.2015
443
685
93
kingston
;)
ide u vecu posudu

steta sto je taj auto anubis u tako maloj posudi, a domaja je vec sad zvijer sta ce biti do kraja.. samo jos da bude zenka ;)

ne pisi post za postom, update napravi u jednom postu..
tarzane sta mislis da i anubisa stavim u vecu posudu i oce mu to biti pre stresno u ovoj fazi ?

editiraj prethodni post. nema potrebe za duplima...zzz
 
Poslednja izmena od urednika:

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
trebao si o tome malo prije razmisljati, ali da je moj ja bi ga sigurno presadio u nesto vece.. moze se to odraditi bez ikakvog stresa samo pazljivo ;) napuni vecu posudu zemljom a ovom posudom u kojoj je sada napravis "otisak" u zemlji, izvadis ga iz posude s korijenom i stavis u tu rupu koju si napravio, dodas jos zemlje koliko treba, zalijes i to je to.. brzo i bezbolno :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: funky weed

funky weed

Aktivan Član
10.03.2015
443
685
93
kingston
pozdrav vutro evo neki pomak u mene : domaja presađena u zemlju bila je pustila korjen kroz rupice od pitara u zemlju jedva sam je odvojio ali sve je proslo uredu ,ima nekih metar i 75-80 stvarno je zvjer i ima predivan frutty miris :),auto anubis(pyramid seeds) isto presađen al u veci pitar oko 15 l poceo je formirati cvjetove, a miris je nekako bolesno nedefiniran nesto između manga i neznam piva :) cvjetovi su jos mali al puni kristala i lijepo popunjeni,sa ovom biljkom sam pre zadovoljan jer je izrasla u pravu lijepoticu iz pitara od 5 l.,tu imam i neki diesel od rqs i ak 47 .evo i slike da vidite kako to izgleda...:rasta:
 

Prilozi

  • domajica.jpg
    domajica.jpg
    277,4 KB · Pregleda: 189
  • auto ak47.jpg
    auto ak47.jpg
    240,7 KB · Pregleda: 186
  • anubis flower.jpg
    anubis flower.jpg
    254,1 KB · Pregleda: 187
  • diesel rqs.jpg
    diesel rqs.jpg
    123,7 KB · Pregleda: 179
  • diesel auto rqs.jpg
    diesel auto rqs.jpg
    111,3 KB · Pregleda: 174
  • anubis joja.jpg
    anubis joja.jpg
    240,8 KB · Pregleda: 183

funky weed

Aktivan Član
10.03.2015
443
685
93
kingston
ma necu je dirat neka nje ovako dosta joj je stresa haha a bit ce na njoj i ovako dosta ,dolazi mi ovih dana i auto skunk od strain huntersa tako da me kolicina trave ne brine . bit ce je i viska za iducu godinu jer ne planiram nista prodavati ni nista slicno ,napravit cu malo ulja i šita od trimova ovo ostalo cu pusiti sam i s curom i to je to :D apdejt ovih dana ,a anubis bi mogao ubrzo na :bocni:: :makaze::spliff:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pusimmnogotrave

funky weed

Aktivan Član
10.03.2015
443
685
93
kingston
pozdrav ljudovi 25.6. auto anubis ,ovih dana ide auto skunk od strain huntersa , bubble kush auto i ak 47 auto od rqs, velika biljka je topirana i klonirana slike ce ovih dana ako uspiju klonovi .....
 

Prilozi

  • 25.6. anubis.jpg
    25.6. anubis.jpg
    152,6 KB · Pregleda: 107
  • 25.6 anubis 2.jpg
    25.6 anubis 2.jpg
    117,6 KB · Pregleda: 103