Funky fresh outdoor garden by funky weed

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

funky weed

Aktivan Član
10.03.2015
443
685
93
kingston
skakavci tona skakavaca mi hara po sajtu poprskao sam bilje koprivom i ne pomaze probat cu jos s cesnjakom i cilijem pa ako ni to ne uspije morat cu po neki otrov,anubis je u zavrsnoj fazi samo je gadno nagrižen ,ima li koji otrov da nije toliko otrovan ?XD pokusavam izbjec kemiju pa ako moze neki savjet koji otrov da kupim da ne steti biljci ni zdravlju ovih dana cu stavit slike i slike pod mikroskopom da vidimo koliko jos do berbe .hvala i pozdrav
 

funky weed

Aktivan Član
10.03.2015
443
685
93
kingston
a svi oni fan listovi su pojedeni moram nesto napravit kopriva ne pomaze, mislio sam pokusat promjesat koprivu, buhač ,cesnjak i cili pa ako ih to ne odbije morat cu kupiti otrov :fuck::objesen: a sigurno 3-4 vrste skakavaca hara imaju neki veliki zeleni ,smeđi crni pa mali crni pa mali smedi pa mali zeleni bude ih po 10 na jednoj biljci,i jos me zanima jedna stvar ako iko ima volje znaci imam 4-5 klonova od ove velike domaje i sad vec su tjedan dana u zemlji nisu ni malo oslabili ono da su se objesili opustili ili sta vec svaki dan ih prskam vodom i u hladu su ,pa me zanima mogu li ja njih lagano na sunce odnjet jesu jos pre slabe za to ? i kad ih mogu presadit u zemlju kad ce oni napuniti onaj mali pitar od 0,25 korjenom ovo mi je prvi put s klonovima pa nisam bas preupucen hvala vutri i:respect:
 
Poslednja izmena:

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Klonove nemoj nositi na sunce.Samo ih odrzavaj vlaznima i za 10-15 dana ce pustiti korijen ako si napravio sve kako treba :)
Mislim da ces morati kupiti nesta konkretnije od koprive i sl.pripravaka za tu gamad koja te napala ;)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Moguce ali nisam siguran u Cannacure...to je vise mamac koji neubija ali ih onemoguci jer je ljepljiv pa na taj nacin i djeluje manje,vise :)
Probaj ali se nemoj previse nadati......ja bi to radikalnije ako imas uvjete.Ako nisi u cvjetanju
 

funky weed

Aktivan Član
10.03.2015
443
685
93
kingston
fala opa cupa fala tarzan fala svi ostali :respect:idem bas do sajta vidit treba li jos sta i usput jednu sprzit i moram po garazi pogledat imam li kakav insekticid da nemoram kupovat pa cemo se tipkat pozdrav:spliff::joint2::joint::smoke::cool23::drull::vutra: