G.H.S Auto Bomb, Dutch Passion The Edge

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
Evo otvaram dnevnik sa zakasnjenjem, trenutno imam 4 biljke, the edge je star oko 10 dana, nisam upamtio kad je isklijala, a auto bomba je izisla 16.5 i procvjetala 12.6, nisam planirao otvoriti dnevnik, ali da ne postam u krive teme, a imat cu jos pitanja, jer planiram topirat the edge, i uz savjet moderatora, mislim da je ovako bolje, eto.

evo da malo napisem nesto, zemlju koristim florasan, neka jeftina, 7 kuna 10 litara, ali je univerzal i vidio sam da ju netko koristi kad sam upisivao u search a i ph zemlje je taman 6.5 pa sam uzeo eto, slika nemam puno jel nisam slikao auto bombu ali eto zato cu edge slikati redovno svakih 10 dana.

slike od danas, maknuo sam ziherice i stavio jednu veliku zicu, prva slika je nakon lst, a druga nakon sat vremena kad se podigla, htio sam slikati kad nema sunca ali zaboravio, da ih jos malo otpustim ili je ovo ovako ok.

dKhUMN1.jpg


Gjs3wKD.jpg
 

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
budem i uslikao ovo gnojivo koje imam od koprive, eto reda radi da bude vise slika.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.810
2.698
Weed California USA
Da vidio sam da je rjesio :) I ja sam editirao svoj post da ne ispadnem tenkre :D

A ja bi to jos malo opustio....em zbog vlage (moze plijesan uhvatit) na zemlji i toj piljevini kaj god to je...i zbog nametnika...ovak si im servirao prakticki cijelu biljku sa liscem na podu,
Ja bi to digo gore barem da stabiljka i lisce bude kojih 2-3cm od tla. Kod mog lst-a koji god list stoji duze na vlaznoj zemlji, pozuti i otpadne. samo kaj ja ima 5 miljona listova a ti imas samo par komada :)
Digni gore pa kak ce rast i sve...lako poslje spustas po malo, pa cak i ove nove koje vidim da su pocele rast. Eto ovo je samo moj savijet....neko se nece slozit a neko mozda oce :p
 

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
stipe je napisao(la):
Da vidio sam da je rjesio :) I ja sam editirao svoj post da ne ispadnem tenkre :D

A ja bi to jos malo opustio....em zbog vlage (moze plijesan uhvatit) na zemlji i toj piljevini kaj god to je...i zbog nametnika...ovak si im servirao prakticki cijelu biljku sa liscem na podu,
Ja bi to digo gore barem da stabiljka i lisce bude kojih 2-3cm od tla. Kod mog lst-a koji god list stoji duze na vlaznoj zemlji, pozuti i otpadne. samo kaj ja ima 5 miljona listova a ti imas samo par komada :)
Digni gore pa kak ce rast i sve...lako poslje spustas po malo, pa cak i ove nove koje vidim da su pocele rast. Eto ovo je samo moj savijet....neko se nece slozit a neko mozda oce :p

budem ju otpustio jos, nekih 5 cm od poda da bude, sutra stizu nove slike.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

MalaMaca

Aktivan Član
28.05.2014
128
101
0
Ako vec mislis malcirati sa necim stavi radje slamu,sijeno,kore hrasta ...................piljevina ti jako povuce vlagu i sva se priljepi tako da nema opce zraka pa moze doci do pojave plijesni dok su slama i kore prozracne ,a opet nedaju da vlaga tako brzo ispari iz zemlje i stiti od direknih udara sunca..

Sretno sa vrtom:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: NEURO BOY1
03.06.2014
39
56
18
MalaMaca je napisao(la):
Ako vec mislis malcirati sa necim stavi radje slamu,sijeno,kore hrasta ...................piljevina ti jako povuce vlagu i sva se priljepi tako da nema opce zraka pa moze doci do pojave plijesni dok su slama i kore prozracne ,a opet nedaju da vlaga tako brzo ispari iz zemlje i stiti od direknih udara sunca..

Sretno sa vrtom:)

pa bolje mu je da stavi ove kuglice, mislim da je oko 20 - 30 kn

th_189815925_keramzitsssss_122_504lo.jpg
 

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
decki nisam nista malčirao, stavljena je piljevina zbog puzeva to nije sitna piljevina pa da ostane mokra dugo nakon kise, osusi se brzo i bude kao barut nikakve vlage nema a od dodataka koristim samo koprivu

WyAXawq.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: gazimir

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
a ovo je the edge imam neki problem malo se zute vrhovi lista na najvecoj biljci, nisam pognojio ni jedanput, jel mislite da je vrijeme, posto pise da voli u fazi vegetacije extra nutritions, a sad imaju oko 2 tjedna jbg nisam zapamtio kad su tocno izisle

evo najmanja, nasao sam ju savinutu jedan dan i vratio u zemlju ukopao ju skroz, mislim da ju je macak nagazio jer su taman stajale kraj zida gdje on skace

GHTc8qY.jpg


Eku1BAe.jpg


evo to je taj najveci edge ne vidi se na prvoj slici jer sam slikao na suncu
Rwn165y.jpg



ovdje se vidi bolje, jel moze biti od sunca ili da ja nju pognojim.

GXtw4e5.jpg
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.810
2.698
Weed California USA
Ma nemoj to gnojit, pre male su biljke. Vjerovatno joj zemlja ne pase. Malo je to za 2 tjedna. Neznam...ja bi to presadio u neku drugu zemlju(cvetal, balkonia, tm, pgh...) i vidio sta ce bit.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.