gethogrow 2013

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.05.2011
43
6
0
43
mislim da su zenke zasadđene u zemlju pocetkom sestog mjeseca sjeme od neke domacice nista posebno rađeno slikano sa mobom pardon radi lose kvalitete sto mislite


nadam se da sam u pravu da je Zensko ako ima ko sto dodati ili bacit ikritiku slobodne
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname
13.02.2007
44
23
0
izgledaju dobro samo malo pačupaj tu travu oko njih tako da kad se budu granale da dobiju dovoljno svijetla. jeli imaju dovoljno direktnog svijetla tijekom dana? samo tako nastavi pratim :)
 
30.05.2011
43
6
0
43
am zika nesmije nis dirati okolo jako blizo je ljudi a napravio sam lagano stres prema ljevpoj strani i ljepo se pocela granati slika je stara par dananezelim raditi toping jer imam dowoljno manevarskog prostora ljepo je pocela predcvjezasti ji ima visinu pol metra ovako naherena nesto vise ako je uspravna pozemljena je sa 30litarskom zemljom najeftinijom.


inace to je jedna biljikca drugu bum isupal jer imam sumnju da bi mogal biti musko
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
ja bih odmah odustao ili presadio zbog blizine ljudi,sigurno nećeš uspjet završit,još kako veliš jako blizu ljudi.....neznam probaj,nema tu još spola ko ni slike izbliza da bi dobio odgovor ;)
 
30.05.2011
43
6
0
43
evo decki upload nakon GO i trimanja biljoze biljoze su sada pol metra i mogu jos narasti komotno metera metar i pol u visinu neznam zasto nemrem upload fotke inace na svakom vrhu grane nakon 4para listova radjen je fuck i miss /nesto poput toppinga samo se reze 80posto vrha radi odlicno isprobano baca umjesto dvije 4 do sest novih izboja)
nema odustajanja stvar je u tome da zelim dokazati ekipi da se svaki outdoor grow moze sakriti i u centru zagreba.
slobodno komentirajte uskoro krecem sa nutijima powerzyne hesibloom powertnt mix
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    213 KB · Pregleda: 3
  • 2.jpg
    2.jpg
    209,1 KB · Pregleda: 3
  • 3.jpg
    3.jpg
    151,3 KB · Pregleda: 3
30.05.2011
43
6
0
43
ma to mi je gnojivo od indora murija mi klepila supu jebi ga pa deci od svakoga nebu stetilo dok nesaberem opet orpemu, jedino kaj me jebe sto mi izgledaju zenske a nisu pokazale spol
 
30.05.2011
43
6
0
43
e pa posto sam radio fuck na scakoj biljci pristila nema jer su skraceni za 80posto a toliko znam kak izgleda muska a kak zensa biljka posto ja barem nisam dozivio da mi se tako gusto grna a pred mosnje su trebale izaci van krajem sestog do polovice sedmog mnjeseca po kaledaru suncanih sati, a prestili se nevide kao st orekoh jel je svaka grana na 6 paru listova napravljen FUCK I MISS
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
ja nesto ne vidim efekte tog fim-a, biljka deluje zgoljavo i zapusteno, no radi dalje kako si planirao, procvetace vec pre il kasnije, sad tek krece vreme cvetanja pa ce se znati i pol uskoro
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke
30.05.2011
43
6
0
43
djeluje zakrzljano jer i treba takva biti zaoustena je posto sam bio na moru pa jadna ni dobila vode tri tjedna a i dosata sam joj pomakivaso listove da dobije vise zraka, neplaniram dobiti biljhozu od 200 300 grama sto je solidno za outdoor vec planiram dobiti biljozu od 50-100 grama posto je u centru ghrada zagreba, fuck je napravljen ponedjeljak nebi se ni trebali vidjeti rezultai jos barem tri cetri dana