Glasanje za KONTEST 150 DANA 2012

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Autori najboljih fotki

  • opa cupa

    Votes: 1 1,5%
  • GreenRyder

    Votes: 13 19,7%
  • VenloNL

    Votes: 10 15,2%
  • SiD

    Votes: 7 10,6%
  • Blade

    Votes: 9 13,6%
  • natura

    Votes: 10 15,2%
  • Oprah

    Votes: 15 22,7%
  • bestija

    Votes: 3 4,5%
  • Kali

    Votes: 5 7,6%
  • MarcoPolo

    Votes: 3 4,5%
  • loop

    Votes: 4 6,1%
  • PowerSeed

    Votes: 5 7,6%
  • Sulundar

    Votes: 25 37,9%
  • HazeSeeker

    Votes: 4 6,1%
  • WEEDetix

    Votes: 16 24,2%
  • Napušena Vjeverica

    Votes: 5 7,6%
  • Creative

    Votes: 3 4,5%
  • weed4life

    Votes: 31 47,0%
  • Ozric

    Votes: 3 4,5%

  • Total voters
    66

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
Dragi svi, narednih 20 dana traje glasanje za ***** KONTEST 150 DANA ***** 2012

Obzirom da u jedan post ne može da stane vise od 50 fotki, takmičari su podeljeni u dva posta, glasate za maksimum tri (3) takmičara, redosled je napravljen onako kako su se prijavljivali.
Glasanje je anonimno ali možete ako želite da napišete za koga ste glasali, za koju fotku konkretno (naznačite redni broj fotke gledano s leva na desno), eventualno obrazloženje, utisci, komentari… Prijavite eventualan broken link da saniramo na vreme ;)

Takmičenje je pokrenuo i nagrade donira prijatelj foruma HazeSeeker

NAGRADE:

1. mj. - In Line Turbo Ventilator 325 m³/h [vrijednosti 630,00kn]

2. mj. - Advanced Nutrients Sensi Zyme ili 2 boce GHE Gnojiva 1L po izboru. (GHE Bloom , Micro, Grow , Ripen , Flora Nova bloom , Flora Nova Grow)

3. mj. - Philips Son-T pia GreenPower 400W [vrijednosti 250,00kn]

Ovde imate pregled cele teme pre glasanja https://forums.vutra.org/razne-igre/10403-*****kontest-150-dana-*********-2012-a.html


* * *

Izvinjavam se onima koji su vec glasali i molim da ponovo glasaju
Glasanje kreće iz početka uz izmenu da možete da glasate za maksimum tri (3) autora/fotografije
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan and antonio0

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Sid zbog dobre vutre, Creative radi ljubicastog vrha a Natura je jednostavno natura.

Dvoumio sam izmedu Powera i SiDa, ali Poweru prva fotka super al nije zrela vutra, znaci aj bok.
Creative ima ljubicasti vrh, OK ono.... nema dalje. Jedino onaj lik sto ej imao full ljubicastu vutru al se ne natjece, za njega bi glaso odmah.
A Natura, evo iskreno nisam ziher jesu li listovi te boje ili je to od LEDica al fotka je pre pre predobra. Bas je ono za desktop stavit. Skoro :D

No ruku na srce, glasovao bih sam za sebe al to nije sportski. Moja fotka izgleda ko da nije s ove planete i totalno sam ubijen od njeeee ahahhahahahha :sun2:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
zasluzio si novi avatar
vskzgz.jpg
:thumb:
edit: natina psihodelija i meni je super, a ni jack nije za baciti ;)
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
ja oddala samo dva glasa ocigledno, jednog koji je bio namenjen veverku nije android skapirao
hvala vam na lepim recima i srecno svim takmicarima!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
mali intermezzo nakon 20 glasaca pa furamo dalje ;)

[video=youtube;T-tneNUXtCY]http://www.youtube.com/watch?v=T-tneNUXtCY[/video]

p.s. bem ti android :) pitanj je da li je skapirao ista posto je stanje identicno sada i kada je bilo 19 glasaca
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
ma glasala sam u gradu na pauzi za pljugu, malo pre skapirala da mi pokazuje samo dva takmicara u italicu u rezultatima ankete
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
Jaka konkurencija moram priznati.

Da je u opciji samo jedan glas,lako bih. Sebi pljusnem i miran!
U opisu teme trazena je najbolja fotografija..tako sam i glasao,eliminusuci massne hedoveprvoklasnog kvaliteta.

@naturi jedan glas u startu bez razmisljanja prvenstveno jer je jedina dama medju takmicarima, ne izuzimajuci lepotu njene prve fotke. Stoga joj udeljujem respekt ovim gestom i zelje za ulazak u pobednicki krug;)

@VenloNL meni jako simpaticna prva slika,fascinantne boje i pozadinsko rastinje-lepo uskladjeno,..plus sam imao uticaj u rasudjivanju znajuci da je velika ljubav poklonjena toj biljci..toliko velika da boli heheh Srecno Venoza;)

@Powerseed,poslednja slika, vrhunska ideja,odlicno odradjeno i uklopljeno u ambijent.Dugo mi je trebalo da shvatim da nije uslikana prava reklama:) Srecno Power,trebace ti,Creativ ima jaku fotku okrepljenu idejom,velikim trudom i kvalitetom:clap:
Za Creativa rep+ umesto glasa. Srecno bro!


nadam se totalnom preokretu...daj te ljudi obrisite monitore,protrljaj te oci..dal je moguce da ne primecujete car i dubinu moje fotografije?
sulu2.th.jpg
Totalno ste neozbiljni ;))
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
creative
sulundar ( 2.fotka ) ili blade (1.fotka)
power

e sada...obrazlozhenje..iako josh nisam glasala..jer, ne mogu se odluchiti koga staviti na 2.mjesto ( sulundar ili blade ).
creative-zbog ideje i truda ulozhenog u sam uzgoj+sushenje/curanje
sulundarova fotka 2. i bladeova 1. imaju ono neshto..pomalo art sulundar a blade je ubo tu zraku sunca koja je obasjla biljku-kao da je o marijinom navjeshtenju rijech
power je daleko najbolji shto se same fotografije tiche..+ ideja sa reklamnim panoom..sveukupno bi mogao/trebao biti chak 1.moj izbor...ali...hebga..mislim da ( po onome do sada vidjenom ) on ipak malo(vishe) odskache i opremom i iskustvom shto se fotografije tiche...i samo zbog toga mislim da... skoro pa nije fer..mjeriti njegove fotke sa ostatkom ekipe..ali fotke su dobre..i moram mu dati glas( hebemu..pa imam ochi )

(uffff...nemam pojma kako glasati...teeeshki su to osjechaji.)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
zlavjestica je napisao(la):
... odskache i opremom i iskustvom shto se fotografije tiche...

pre ovo drugo (tog se nakupilo;), oprema nije nesto veruj mi, jednan od gomile prosumer digitalaca koji se mogu naci na trzistu za ispod 120e, hvala na komentaru
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Nekako sam uspio nevidjeti Sulundarovu dvojku (cool) pa sam glasao za Sid-a, Creative-a ( grower godine po meni) i Hazeseeker-a ( kao da je posuo šećer u prahu po hedovima).
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
glasala san po prvom dojmu, kasnie bi mi se bilo još teže odlučit između 52 slike! XD .. izdvojila bi weed4life 3. radi rezolucije :/ i opacupa isto 3. jer nema dima.. but it's gr8, anyway!

:banana::leafblunt::banana_rasta:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
:spliff:He,he,da ne ispadne neumjesno:icon_lol:...promatrajući Sulundarovu sliku,ja sam cijelo vrijeme vidio opečena 2 prsta. I odjednom...What !!!
Dobra je slika,dobra :thumb: