Gnojivo - koje, kad i koliko?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.10.2015
27
3
3
Pozz ekipa,zanima me iz iskustva mjesanje crvene plantele,slavola sa hessi p+..Jel preporucljivo takvu kombinaciju napravit u outu?Automati mj dana u cvatu..
 

PotFarmer

Aktivan Član
22.09.2012
133
517
93
Pozz ekipa,trebo bi si nabavit neko gnojivo za fazu cvijeta...moze neka preporuka?
Radi se o outu i trenutno za vege fazu koristim biobizz bio grow :wave:
 

PotFarmer

Aktivan Član
22.09.2012
133
517
93
nije da ne znam,vec nemam di kupit neko kvalitetno gnojivo...u vecim trg skoro pa nema nista dok se u nekima nesto nade...od prosle god plantelle vise nema nigdje( bar u mom kraju) a do sad sam vecinom sa njom radio...
Tak da bi narucio preko neta neko gnojivo za fazu cvijeta a fala bogu pa ih ima gro hah i zato sam trazio neku preporuku :thumb: ;)
 

ruk

02.07.2015
67
152
33
48
Kad vec spominjete yaru ferticare , fitoferte i ostale "jeftinija a dobra " gnjojiva. Ako nadjete di narucit preko interneta u hr da stavite linkove za te ducane. Isto bi tako mogli napravit za cili nas lipi balkan, da tipovi poput mene ne bauljaju bezuspjesno po netu :)
 

ruk

02.07.2015
67
152
33
48
Nije to da se ja ne mucim , nego nemogu nac nigdi . Yaru kristalon ima malo pakovanje, ali ferticare ,fitofert polyfeed ili kako vec nema nigdi.
 

ruk

02.07.2015
67
152
33
48
Ispricavam se PowerSeed i hvala na pomoci, ja sam iz nekog razloga trazio internet shop. Nije mi ni palo na pamet da nazovem i pitam dali bi poslali malu kolicinu.
 
19.06.2016
4
1
1
83
Pozdrav ekipa imam pitanje pa ako je neko imo iskustva s istim pa da mi potpomogne..,zanima me dali je neko od vas imao kakva iskustva sa biocannino gnojivo,bio flor i od biocanne boost i koliko se često dodaje,outdoor je i radi se o automaticima u saksijama od 20 l, zemlja je BioCanna-canna terr pro,i sad su negdje 37 dan..
 

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Nedavno sam po prvi puta kupila BIOBIZZ BLOOM gnojivo. Vidim da se preporuča kombinirati sa ostalim gnojivima iz BIO BIZZ linije, ali zanima me da li je netko koristio isključivo samo BLOOM gnojivo za automatike?

Trenutni grow imam automatike u 12 lit. "root pouch" posudama u 5. su tjednu i odlično su izrasle u Compo Sani. Ovo je bilo prvi puta da sam ih gnojila i to sa 2ml / l spomenutog gnojiva.

Mislite li da će biti dovoljno s tim gnojivom izgurat do kraja, ili bi trebalo dodati i neko gnojivo s više dušika? Pošto zalijevam samo 1 puta na tjedan, ne znam hoće li ova doza biti dovoljna ili da ju poduplam?

Postoji i BioBizz tablica rasporeda hranjenja - ovdje se navodi povećavat dozu postepeno na 3 i 4 ml/l.

Mišljenja, iskustva, komentari...? :razvaljen::
 
Poslednja izmena:
19.06.2016
4
1
1
83